Co přinesl uplynulý týden: Nejhorší nemoci, smějící se bestie a obřízka jako řešení problémů

Týden je za námi, pojďme si připomenout to nejdůležitější...
25.08.2019 - 13:00  

Události aktuální, ale také rady, tipy či výlety klidně až do minulosti. To je týden na čtidoma.cz. Uplynulý týden přinesl hned několik zajímavých témat, které by byla škoda si nepřipomenout. Znáte komunistickou Akci Kámen? Jsou ještě tradiční žižkovské hospůdky a porušuje Miloš Zeman zákon? 

Kromě toho, že roste obrovský počet hub, tak od sametové revoluce raketově roste počet automobilů v České republice. Mimochodem pan prezident měl v záloze velmi zajímavého kandidáta na post ministra kultury. Víte, o koho šlo? 

Odpočinek od zdejší politiky najdete třeba v Bruggách. Tam možná na chvíli zapomenete, že Češi jsou smějící se bestie. Smích však přejde, když jde o zdraví. Taková klíšťová encefalitida je opravdový problém. Ovšem i jiné nemoci mohou zásadně promluvit do vašeho života. Plameny zachvátily vilu kmotra Radovana Krejčíře, ale dobrá pojistka to určitě napraví. Nešlo nevzpomenout na okupaci z roku 1968, ale i na jiných místech světa se podobné vojenské zásahy dějí ještě dnes. 

Největší vtip týdne si připravil prezident USA Donald Trump. Koupit Grónsko mu však s velkou pravděpodobností nevyjde. Minimálně napsal potenciální scénář k filmové komedii. Ta však určitě nebude námětem filmů Quentina Tarantina, který plní kina svým novým snímkem. 

Víte, co byla Akce Kámen? Divadlo StB bylo velmi přesvědčivé. Taková drogová závislost je určitě nepříjemnost. Co dělat, když do ní propadnou vaši rodiče? Určitě to je pro rodinu horší situace, než je zdědit nejhorší příjmení v České republice. Víte, které to je?