Otec rodiny zanechal dopis na rozloučenou

Stanislav Martínek byl v době zmizení oblečen do modrého trika s krátkým rukávem, hnědé kožené bundy, modrých riflí a sportovních bot.
Zobrazit fotogalerii (1)
  |  

Berounští kriminalisté intenzivně pátrají po čtyřicetiletém Stanislavu Martínkovi, který by se mohl pokusit o sebevraždu.

Pohřešovaného pana Martínka naposledy viděla jeho dcera doma v ulici Nad Stadionem 340 v Králově Dvoře. Rodina posléze kontaktovala policii a předala kriminalistům dopis na rozloučenou, který po sobě Martínek zanechal.

Mohl by se pohybovat i v Praze

Nikomu z příbuzných se od svého náhlého odchodu neozval. Dům opustil bez mobilního telefonu, klíčů a jakýchkoliv osobních věcí. Pátrání po panu Martínkovi bylo vyhlášeno ve středu 2. září.

„Na základě těchto skutečností byla zahájena rozsáhlá pátrací akce, do které se zapojily desítky policistů. Po muži pátrali nejen policisté z obvodních oddělení, ale také kriminalisté a policejní psovod. Do současné doby se však nepodařilo muže vypátrat,“ uvedla policejní mluvčí Marcela Pučelíková.

Máte informace o pohřešovaném?

Stanislav Martínek pracoval jistou domu v Praze. Kriminalisté proto nevylučují, že by se mohl pohybovat na území hlavního města.

Policie žádá veřejnost o jakékoliv informace, které by vedly k nalezení Stanislava Martínka.  „S ohledem na skutečnosti jeho zmizení lze předpokládat, že by se muž mohl pokusit o sebevraždu. Včasnost jeho vypátrání je v tomto případě skutečně naléhavá,“ říká Marcela Pučelíková.

Hledaný je 160 cm vysoký, má štíhlou postavu, delší, rovné, hnědé vlasy, kulatý obličej a hnědé oči. V době zmizení byl oblečen do modrého trika s krátkým rukávem, hnědé kožené bundy, modrých riflí a sportovních bot.