V Jenštejně se prý pohyboval pedofil v Seatu Toledo, před tím si prý vyhlížel děti v Čelákovicích

Policisté podezřelého muže zkontrolovali
  |  

Radoničtí policisté prošetřovali v úterý odpoledne muže, o kterém se v obci Jenštejn domnívali, že jde o pedofila. Muž si prý vyhlížel děti stejně jako před pár dny v Čelákovicích. 

Muž sledoval děti

Jedna z jenštejnských maminek se v úterý 29. září obrátila na starostu s tím, že její potomky sledoval podezřelý muž: "Maminka měla podezření, že její děti sledoval po cestě z autobusu cca v 16:30 muž, který jel autem a několikrát si děti nadjel až do ulice Cechovní," uvedl Norbert Hlaváček, starosta Jenštejna, a dodal: "Věc jsem předal Obecní policii, která muže vypátrala, identifikovala a informovala Policii ČR. Maminka, která tam podala výpověď, nám sdělila, že podobné oznámení na tohoto muže už mají z Čelákovic. V případě, že by se něco podobného opakovalo, volejte ihned Policii ČR a poté Obecní policii Radonice."

 

Policie muže zkontrolovala

Radonická policie muže ihned zkontrolovala: "Hlídka po průjezdu celou lokalitou Nový Jenštejn ve 17:35 hodin zjistila, že v ulici Cechovní je zaparkováno vozidlo Seat Toledo modré barvy. Řidič odpovídající popisu (brýle, kšiltovka) ze strany oznamovatelky se nacházel v tomto vozidle. V řidiči byl následně zjištěn muž ročníku 1982. Tento v rámci podání vysvětlení ohledně svého pohybu v obci v poslední době uvedl, že před 15 minutami čekal poblíže zastávky MHD na svého kamaráda, se kterým měl dohodnutou schůzku. Jelikož nepřijel, zaparkoval své vozidlo v ulici, kde má tento kamarád bydlet a čeká na něj. Jehho tvrzení nešlo na místě prověřit, jelikož ke svému kamarádovi neznal všechny údaje krom křestního jména," uvedl strážník Michael Hamera. Případ pro vás budeme nadále sledovat a přineseme také informace z Čelákovic, kde měl být muž zajištěn již před pár dny. 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru