Chaos na železničním přejezdu v Černošicích. Řidiči nerespektují uzavírku

Kromě zákazu vjezdu je uzavírka označena ještě cedulí se slepou ulicí. Nejen řidiči, ale i lidé přicházející na nádraží, tápou, co se na trati děje.
Zobrazit fotogalerii (3)
  |  

Znovu upozorňujeme, že železniční přejezd v ulici Radotínská - Vrážská je tento víkend uzavřen. Kudy jet, abyste nedopadli jako řidiči z dnešního rána?

Podle situací, které na přejezdu vznikaly v průběhu sobotního dpoledne, většina řidičů zapomněla na předem hlášenou uzavríku. Někteří řidiči zřejmě nevěří zákazu vjezdu a vjedou do pasti ve formě hluboké brázdy přes celou vozovku.

Kromě zákazu vjezdu je uzavírka označena ještě značkou se slepou ulicí. Podle názorů projíždějících řidičů je však cedule spíše matoucí. Nevyplývá z ní totiž, kam slepá ulice vlastně vede.

Znovu tedy připomínáme, že přejezd bude pro vozidla uzavřen od dnešního dne 17.10. do pondělí 19.10. 

Objízdná trasa je následující

  • Směrem z Černošic po sil. III/1157 přes Kalu – Roblín - na sil. III/10122 Kuchař – dále po sil. III/10120 přes Kuchařík na sil. II/101 přes Třebotov do Radotína.
  • Směrem z Letů po sil. II/116 a III/11621 na Mořinka a Mořina a dále po sil. III/10122 Kuchař – III/10120 Kuchařík – II/101 přes Třebotov do Radotína.

Pojedete-li autobusem, o změnách jízdních řádů a tras linek si můžete přečíst v tomto článku: Železniční přejezd v Černošicích se uzavře.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru