Další mrtvola nalezena v Horních Počernicích, tentokrát na poli

Z mrtvoly zbyla pouze kostra...
  |  

V Horních Počernicích policisté opět prošetřovali nález lidských pozůstatků. Po mrtvole ve spacáku je to během pár týdnů již druhý případ neobjasněné smrti neznámé osoby. 

Další případ nalezené mrtvoly v Počernicích

Tentokrát se mrtvola našla ve vzrostlém poli na okraji Horních Počernic, a to v pátek 2. října odpoledne náhodným kolemjdoucím. Mrtvola zde ležela zřejmě dlouho, neboť z ní zbyla pouze kostra. Tu kolemjdoucí našel v zarostlém terénu. 

 

Mrtvý prý zemřel bez cizího zavinění

Na místo přijelo několik hlídek policistů z Horních Počernic, dále pak koroner a také policejní lékař, kteří tělo ohledali. Přesto, že šlo o mrtvolu, ze které toho příliš nezbylo, lze prý usuzovat, že neznámá osoba zemřela bez cizího zavinění. Přesto však byla nařízena soudní pitva, která by měla do nálezu vnést jasno. O tom, co se policisté z pitvy dozvědí a zda se jim podaří mrtvolu ztotožnit, vás budeme informovat. 

 

O mrtvole muže ve spacáku, kterou nalezl houbař v lese nedaleko ulice Národních hrdinů, jsme vás informovali v tomto článku. I v tomto případě však prý muž zemřel ne cizí vinou. 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru