Pomozte policii při pátrání po milovníkovi brýlí z Počernic

  |  

Optika v Horních Počernicích měla minulý týden zákazníka, o kterého asi příliš nestála. Zcizil zde totiž hned několik slunečních brýlí a policie vás nyní prosí o pomoc při pátrání po tomto zloději!

Kradl dvakrát

Dokonce osm kusů slunečních brýlí zcizil doposud neznámý muž v optice v Horních Počernicích. Obchodu tak udělal škodu za více jak 10 tisíc korun a jedná se tedy o trestný čin. Jak muž krádež provedl? Velmi snadno. Brýle prostě sundal ze stojanu a odešel, aniž by je zaplatil. Prodejnu navštívil dokonce dvakrát, a to v pátek 2. a ve čtvrtek 8. října.

 

Pomozte při pátrání

„V této souvislosti policisté z místního oddělení Horní Počernice pátrají po muži na záběrech a prosí veřejnost o spolupráci s jeho identifikací. Jestliže podezřelého poznáváte, kontaktujte linku 158. Za trestný čin krádež hrozí v případě odsouzení trest odnětí svobody až na dvě léta,“ upozornil Jan Daněk, mluvčí pražské policie.

 

Nedávno jsme prosili o pomoc v případu pátrání po muži, který ukradl za 600 korun, avšak opakovaně, takže mu hrozí několik let vězení.

 

Přečíst si můžete také o tom, kdy proplácí pojišťovna kontaktní čočky.

 

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru