Kam ve vedru? V Parku Mirakulum se děti nově osvěží ve vodním světě!

Děti se v horku skvěle vyřádí ve Vodním světě
 

Park Mirákulum nedaleko středočeských Milovic se stal oblíbeným výletním místem pro malé i velké. Na ploše, kde dříve vládla sovětská armáda, vyrostly atrakce pro děti, odkud je jentak nedostanete. Nyní k nim přibyl Vodní svět, který v letních parnech skvěle svlaží. 

Vodní svět jako hlavní magnet

Slavnostní otevření Vodního světa se plánuje až  na 25. července, ale děti ho mohou využívat již nyní, což v horku, které je na nejbližší dny plánované, bude jistě vhod. Budování této osvěžující atrakce nebylo vůbec snadné: „Realizace byla opravdu velmi náročná. Do zóny jsme vložili naše nejlepší nápady i dovednosti. Proto věříme, že se Vodní svět stane pro mnohé hlavním magnetem Mirakula,“ říká Jiří Antoš, majitel a provozovatel parku. Na celou stavbu Vodního světa bylo zapotřebí cca 1000 tun betonového recyklátu, který se použil na vysypání základového lože pod betony. Veškeré další stavební práce byly spojeny s betonem, kterého se použilo celkem 850 tun, a přírodního kamene k obložení Vodního světa o objemu přesahující 300 tun.

 

V pondělí a pátek platíte méně

Úsilí se ale vyplatilo, neboť vodní svět představuje zajímavou atrakci, která se stane v Parku Mirákulum jedním z hlavních poutáků. Za vstup na atrakci se neplatí žádný další poplatek, v pondělí a pátek vás přijde vstup do areálu na 120 korun za osobu, v úterý až čtvrtek a o víkendu a ve svátcích 180 korun, zakoupit lze také rodinné vstupné. A co zde vás a vaše děti čeká? Jde o systém potůčků, korýtek, jezírek a vodopádů, ve kterých se děti mohou podle libosti čachtat a máčet, hrát si se stavidly a vodními mlýnky a měnit směr toku potůčků. Vše se nachází pod širým nebem, přibýt by měla také pergola, pod kterou se budou moci děti schovat ve vedru, nebo obří pískoviště. Vodní svět je možné navštívit každý den od 11:30 do 17 hodin.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru