Mladík skočil ze Sítenského mostu, jde o další oběť tohoto mostu

Mladík skočil v pondělí 28. září ráno ze sítenského mostu
  |  

Sítenský most v Kladně si vyžádal další oběť. Sváteční den 28. září si vybral pro ukončení svého života pětadvacetiletý mladý muž, který ráno z mostu skočil. Byl na místě mrtev.

Mladík skočil ráno

„Před třičtvrtě na šest ráno skočil  mladý muž ze sítenského mostu. Na místo vyjela rychlá záchranná služba s lékařem. Ten u mladíka pouze konstatoval zranění neslučitelná se životem,“ sdělila mluvčí záchranky Petra Effenbergová. 

 

Sebevrahy oblíbený

Sítenský most v Kladně láká sebevrahy odedávna. Například na začátku června letošního roku pod ním našel sebevraha bez známek života muž, který zde venčil psa. Každý rok zde ukončí svůj život několik lidí, většinou jde o muže, některým sebevrahům se podaří jejich záměr rozmluvit. Na most jsou namířené kamery policie, takže ta sem může případně vyjet k včasnému zásahu. 

 

Tomuto sebevrahovi se podařilo úmysl rozmluvit... Ilustrační obrázek
Projekt přemostění sítenského údolí byl vypracován  v roce 1962, stavba se však protahovala a plánovaný termín dokončení byl několikrát odložen. Most byl zkolaudován v prosinci 1966. Most je dlouhý 113,9 metru, vysoký zhruba 15 metrů a široký 19,5 metru, se stavbou mostu došlo k radikální přestavbě a rozšíření ulice Cyrila Boudy.