Kladenský Aquapark se od příštího týdne uzavírá. Kam jinam vyrazit za osvěžením?

Kladenští se v Aquaparku od příštího pondělí další tři týdny nevykoupou.
Zobrazit fotogalerii (8)
  |  

Brány Aquaparku se návštěvníkům uzavřou na celé tři týdny. Kde jinde se v Kladně a okolí mezitím můžete vykoupat?

Aquapark v Kladně vyhlásil provozní odstávku, která začíná příští pondělí 17. srpna. Údržba by měla končit v neděli 6. září. Celý areál Aquaparku bude v tuto dobu návštěvníkům nepřístupný. Kladenští však nemusí zoufat. Kladenský okres skýtá řadu jiných míst, v nichž naleznete osvěžení.

Letní koupaliště U Sletiště

Areál venkovního koupaliště nabízí pětadvacetimetrový i padesátimetrový bazén pro zdatnější plavce. Děti se mohou vyřádit na tobogánu nebo zavítat do přilehlého Trampolínového parku. Pro ty nejmenší je k dispozici dětský bazén s vlastní úpravnou vody.

Příjemným bonusem, který nebývá na koupalištích samozřejmostí, je bezplatné připojení k Wi-fi. Omrzí-li vás vodní hrátky, můžete neomezeně surfovat.

Sletiště má padesátimetrový bazén. Vzadu můžete spatřit tobogán.

Letní koupaliště Bažantnice

Konkurenční koupaliště láká na příjemné prostředí lesoparku a atypický bazén ve tvaru velryby. V něm se vykoupou děti i dospělí. Hloubka totiž kolísá mezi 0,2 až celými dvěma metry.

Na své si přijdou i příznivci minigolfu, kteří za čtyřicet korun mohou změřit své síly na hřišti. Bažantnice vychází vstříc rovněž cyklistům. Úschovna kol funguje za symbolickou částku, kdy za jedno kolo zaplatíte deset korun za celý den.

Netradiční bazén ve tvaru velryby v Bažantnici z leteckého pohledu.

Plovárna Středokluky

Koupaliště sice neleží přímo v Kladně, cesta autem do Středokluk však trvá okolo čtvrt hodiny. Nově otevřená Plovárna navíc slibuje netradiční zážitek. Atmosférou by vás měla přenést do starých časů klasických plováren.

Plovárna nabízí víceúčelová sportoviště, dětská hřiště i restauraci s vábivě vypadajícím jídelním lístkem. Středokluky se vyplatí sledovat na jejich Facebooku, protože každou chvíli pořádají zajímavé akce. V areálu se tak již konalo dětské odpoledne nebo si návštěvníci mohli vyzkoušet svou zdatnost na simulátoru surfu, který díky zvyšující se obtížnosti zabavil i rodiče.

Plovárna Středokluky slibuje návrat do starých časů.

O možnostech koupání ve vašem okolí vás budeme dále informovat. Pokračujeme i v reportážích z pražských koupališť.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru