Oblíbený farmářský trh v Kostelci je opět zde, bude se pít burčák

Na trhu v Kosteli seženete také ryby a naučíte se je očišťovat
  |  

Čechy milovaný burčák si  budete moci zakoupit a okoštovat na farmářském trhu v Kostelci nad Černými lesy, který se bude konat v sobotu 19. 9. na náměstí Smiřických, tentokrát věnovanému vínu a vinobraní! 

 

Užijí si milovníci vína

Organizátoři lákají milovníky vína: "Během zářijového trhu s přízviskem "vinobraní" budete moci ochutnat kutnohorský burčák a víno," dozvěděli jsme se. Chybět nebude ale i další sortiment: "Dále se můžete těšit na voňavé koření, letošní česnek, čerstvou zeleninu, rychlé občerstvení, domácí marmelády a ovocné šťávy, čerstvá vejce, pečivo, domácí uzeniny, ovčí sýry, čerstvé ryby, ručně šité dekorativní výrobky do domácnosti a mnoho dalšího," dodávají organizátoři. 

 

Přijďte i s dětmi

"Na zářijový trh rozhodně přijďte i s dětmi. Přichystána je pro ně originální tvorba z dílny paní Simony Kopecké. Za symbolický poplatek se vaše dítě zabaví a vy v klidu nakoupíte a nasajete atmosféru podzimního trhu," lákají pořadatelé.

 

Na farmářské trhy za rybami

Pokud si neumíte poradit s rybami, přijďte se poučit: "V 9:30 budete moci nahlédnout jak správně vykuchat a naporcovat rybu," zvou organizátoři. Ryby si zde můžete pochopitelně také zakoupit.

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru