Úvalská základka nabízí obědy zdarma i pro děti, kterým je rodiče nezaplatí

Již dávno bohužel neplatí, že na obědy ve školní jídelně chodí všechny děti. Přes to, že nejde o příliš vysokou částku, někteří rodiče ji prostě dětem neposkytnou. V Úvalech nyní zaplatí obědy 12 dětem z chudých rodin.

13.08.2015 - 09:31   |  
V úvalské škole zaplatili obědy 12 školákům

 

Díky Obědům pro děti mohou úvalské děti obědvat se spolužáky

S posvěcením rady města se naše úvalská základní škola zapojila do charitativního projektu Obědy pro děti. Projekt zaštiťuje společnost Women for women, jejímž cílem je, aby potřebné  děti mohly usednout společně se spolužáky k jídelnímu stolu ve školních jídelnách. Čím více lidí podpoří projekt Obědy pro děti, tím méně bude hladových školáků v České republice.

 

Obědy za 60 tisíc korun

Projekt Obědy pro děti pomáhal v uplynulém školním roce více jak 1 400 dětem z více jak 300 základních škol po celé České republice a čísla bohužel stále rostou. Společnost Women for women, o.p.s , darovala Základní škole Úvaly částku 58 830,- Kč, ze které bude hrazeno stravné ve školní jídelně pro 12 žáků z chudých rodin v období nového školního roku 2015/2016 a to od 2. 9. 2015 do 30. 6. 2016. Každý, kdo chce také pomoci, může poslat i malý příspěvek na transparentní účet organnizace 888 555 999/5500 Raiffeisenbank. 

Klíčová slova:

Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.