Pětadvacet osobností, které neodolaly. Kdo toužil po fotce s Babišem?

Někteří si své politické názory nechávali pro sebe, jiní je klidně říkali nahlas. V každém případě je spojuje jedno, nechali se vyfotit s Andrejem Babišem v rámci jeho předvolební kampaně. Většinu z pětadvaceti lidí ve fotogalerii budete znát. Některé z vás tato jména možná přesto překvapí.

31.10.2017 - 07:45   |  
Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová se sympatií k ANO a jeho šéfovi nijak netají. Kdo dál?
Zobrazit fotogalerii (21)

Nechme teď stranou politiku. Když se řekne hnutí ANO, samozřejmě vás hned napadne Andrej Babiš a s ním jde ruku v ruce i geniální marketingová kampaň, kterou rozpoutal před nedávnými sněmovními volbami. Byl doslova všude, obyvatelé větších měst i nejzapadlejších vesniček ho díky tomu vzali za svého. V tomto ohledu si vítězství ve volbách rozhodně zasloužil.

Jména známá i ta, která překvapí

Když pomineme program, který evidentně o ničem nerozhoduje, což je chyba politiků, neměl Babiš konkurenci. Přitom jeho strategie byla až úsměvně jednoduchá. Nicméně ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je síla. Vsadil na kontakt s obyčejnými lidmi, kterým se představil jako muž z lidu, který vyřeší všechny jejich problémy. Jak geniální.

K tomu samozřejmě patří i podpora známých osobností. Kdy jindy si může člověk říct, že ten chlap je určitě fajn, než ve chvíli, kdy kouká na někoho, koho si váží nebo kdo něco dokázal? Babiš to v tomto ohledu nepřeháněl, dobře věděl, kde je míra. Respektive mu to poradili jeho marketingoví mágové. Přesto je zajímavé se podívat, kdo ho podpořil. 

Některá jména, jako například Jaromír Jágr nebo Richard Krajčo, jsou notorický známá. Ovšem najdou se i taková, do kterých bychom možná vůbec neřekli, že budou jakýmkoli způsobem s hnutím ANO sympatizovat. Samozřejmě je to pouze jejich věc. Podívejte se do fotogalerie, kdo neodolal síle Babišova charisma. Nebo to snad byla síla plného prasátka?


Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.