Herec Hanák: Lidé od prezidenta Zemana mi nabídli peníze za to, že s ním budu sympatizovat

Další velký průšvih se provalil na současného prezidenta Miloše Zemana. Hlava státu má zřejmě ve skříni pořádné množství kostlivců. Jeden z nich teď obživnul, na svět mu pomohl herec Tomáš Hanák. 

18.03.2018 - 18:47   |  
Co všechno se v této zemi ještě upeče?
Zobrazit fotogalerii (3)

Finanční kompenzace za to, že podpoří Miloše Zemana před první přímou prezidenstkou volbou v roce 2013. Takovou nabídku podle svých slov dostal herec Tomáš Hanák, jak řekl v rozhovoru pro Český rozhlas Plus.

Vše oznámil na policii

"Při první přímé prezidentské volbě mi lidé z týmu Miloše Zemana napsali textovou zprávu a nabídli mi místo v táboře sympatizantů při závěrečném televizním duelu obou kandidátů. V SMS, kterou jsem nahlásil na policii v Berouně, mi psali, že chápou, že by to pro mě mohlo být kompromitující. Ale že mi nabízejí refundaci zcela dle mých představ."

Část hostů při nedávném inauguračním projevu prezidenta na protest proti hulvátství a aroganci z Vladislavského sálu během jeho řeči odešla.

Zajímavě vedená kampaň, jen co je pravda! "Nebudu přehánět, ale v tu chvíli se mně třásla ruka. Protože představa, že nejvyšším reprezentantem země, ve které žiji, a tváří, která bude viset ve všech školách všem dětem na očích, je člověk, který si neváhá kupovat své sympatizanty, je strašná. Obzvlášť pro člověka, který si odnáší ideály z minula a musel je dlouhou dobu v sobě potlačovat," kroutil hlavou herec.

S takovým prezidentem se nesmířím

Pro Hanáka je takový člověk na Hradě nepřípustný. Dopomohla k tomu však ještě jedna věc. "Pokud v Základní škole Plynárenská v Teplicích dojde k tomu, k čemu došlo, a já se nedočkám, že by prezident okamžitě přerušil jakékoli jednání a jel rychle uklidnit všechny pedagogy i děti, je to nepřípustné. S takovýmhle člověkem na nejvyšší funkci, s takovou tváří země se smířit nemohu," doplnil Hanák.

Nutno říct, že v této zemi není zdaleka sám. Na druhou stranu máme naštěstí ještě demokracii a je na každém, koho volí za svou hlavu státu. Každý z nás má možnost zvolit, jestli chce slušnost či možnost být hrdý, nebo ješitnost, pomstichtivost a zlobu.

Zeman: Demonstrujících je mi líto, jsou to chudáčci a režisér Najbrt je blbec. Čtěte zde.

Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.

cindy (neověřeno)

Ne asi! Tenhle senilní pán by nikdy volby nevyhrál, kdyby za ním nestály ruské a čínské peníze, které mu jeho "nekampaň" platily.