Školková výzva pokračuje. Kopretinka v Benešově má ještě dvě volná místa

Benešovská Mateřská škola Kopretinka využila naši výzvu a oznamuje rodičům, že má ještě dvě volná místa. Mateřinka pracuje s malým dětským kolektivem v souladu s principy Montessori.

25.10.2016 - 08:30   |  
Zobrazit fotogalerii (3)

„Rozvíjíme výtvarné cítění, tvůrčí schopnosti, vedeme děti k větší samostatnosti a zdravému pohybu. Chodíme pravidelně plavat a vyučujeme i angličtinu. Chystáme i speciální akce, jako například rodičovskou propustku. Jednou či dvakrát do měsíce uspořádáme přespávání dětí ve školce, kdy si budeme s dětmi číst, hrát, povídat i zlobit. Rodiče tak budou mít večer jen sami pro sebe,“ říká Wanda Dvorská, ředitelka MŠ Kopretinka.  

Tato soukromá mateřinka, která se nachází v Benešově na ulici U Pivovaru, obsadila loni druhé místo v žebříčku rodiči hodnocených soukromých školek. Žebříček vede webový portál Topskolky, který sestavil databázi sedmi tisíc školek z celé České republiky a další postupně doplňuje.    

Pokud máte zájem o umístění dítěte do školky Kopretinka, pište na: wandad@seznam.cz

Pomozte rodičům a dejte nám o sobě vědět

Jste zástupci školky, kde se uvolnilo místo, či máte ještě volné kapacity? Napište nám do redakce a my obratem vaši nabídku v rubrice Život v regionu zveřejníme. V září jsme zde informovali o volných kapacitách ve škokách v Říčanech, Nebuželích a Lysé nad Labem. Minulý týden vyšel článek o kapacitách v mateřince v Choceradech.  

Užitečná databáze nejen školek

Kromě přehledu mateřských i dalších škol na webových stránkách Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy vyhotovil v loňském roce Český rozhlas na základě informací ze statistik Ministerstva školství unikátní mapu. Je to přehled všech škol, tedy i mateřských, a jejich kapacitních možností v celé České republice. Mapa sice už není plně aktuální, ale pro přehled školek či ostatních škol ve vašem okolí může být cenným pomocníkem.

 


Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.