Vlak zabil mladou dívku, opět u Mlékojed

Na Mělnicku mezi Neratovicemi a Mlékojedy srazil vlak mladou dívku, nebylo jí už nebylo pomoci. Jde už o čtvrtou osobu, která na tomto krátkém úseku tratě našla smrt během jediného měsíce. Provoz byl přerušen na dvě hodiny. 

17.05.2017 - 11:56   |  
Nehoda se stala mimo železniční přejezd.
Zobrazit fotogalerii (3)

Dnes ráno na trati mezi Neratovicemi a Mlékojedy zemřel další člověk. Jak se to stalo? 

Zatím není jasné, jestli ve smrti devatenáctileté dívky hrála roli nehoda, nebo jestli šlo o sebevraždu. "Žena zemřela na trati kolem osmé ranní," potvrdila mluvčí mělnické policie Markéta Johnová. "Veškeré příčiny a okolnosti nehody zatím vyšetřujeme a žádné další informace nebudeme sdělovat." Podle neověřených informací mělo jít o studentku gymnázia z Tišic. Událost vyřadila na dvě hodiny veškerý provoz na trati a cestující byli převáženi náhradními autobusy. 

Zvláštní je, že na trati během měsíce zemřelo hned několik lidí. Blíže u Mlékojed spáchaly sebevraždu dvě dívky, které spolu ruku v ruce vyrazily proti jedoucímu vlaku. Údajně proto, že hrály hru Modrá velryba. Před dvanácti dny pak na stejné trati srazil muže rychlík. 


Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.