Neděle 29. května 2016, Maxmilián, jasno, 15 °C.

Výborné pivo i obsluha, konečně pořádná hospoda

V rámci cest po nádražních hospodách vedly mé kroky i do Hostince u Kaštanu ve Vraném nad Vltavou. Osvěžovna je od nádraží vzdálená asi dvě stě metrů. Jak se nám v ní líbilo?

11.03.2016 - 11:23   |  
Klasická hospoda
Zobrazit fotogalerii (7)

Starobylá hospůdka stojí kousek od nádraží. Vcházíme dovnitř a do nosu nás praští známý hospodský pach. Nic agresivního, ani nelibého. Spíše směsice vůně piva a do zdí zažraného cigaretového kouře. Jsme tady brzo a tak uvnitř ještě není moc lidí.

Čtěte také: Seriál: Kam na dobré pivo? Co třeba nádražky!

 

Pozvete mě do oblíbené nádražky? Chcete upozornit na nějakou, kde to nefunguje? pište na mail: zelenkova@ctidoma.cz, volejte tel: 778751082

Obsluha vzorná

Jen co si stihneme sednout, přichází hostinský. Objednáváme si luxusně vychlazený Gambrinus, který dostává během chviličky. Pivo jako křen za 24Kč, prostory jsou kuřácké. Na stolech zelené ubrusy a bodrý šenkýř, který sedí u stolu se štamgasty.

 

Denní nabídka hospůdky

Čtěte také: Místo nádražky nudná pizzerie s drahým pivem

 

 

Co interiér?

Toalety jsou staré, nerekonstruované, ale v pořádku. Rozhodně se tady nebojíte vzít za kliku, na umyvadle nechybí  mýdlo. Jediné, co mne trochu děsí je výherní automat v chodbě. Ovšem pochopit se to dá, bohužel nejen pivem živ je člověk a tak se vydělává i na gamblerech.

 

Čtěte také: Kohoutkovou vodu nepodáváme z hygienických důvodů - Nádražky vol #1

 

A hodnocení?

V restauraci je všechno v pořádku, pivo dobré za obvyklou cenu, něco k snědku si také dáte, obsluha vzorná. Ovšem, a to je podstatné, vadí mi výherní automat v chodbě a proto nemohu dát plných deset bodů. U Kaštanu to dneska mají za devět. V restauraci se vaří, každý den obměňují jídelní lístek. To jsem se bohužel dozvěděla až na základě reakcí čtenářů. V hospůdce jsem žádný nezahlédla. Nevadí, určitě se někdy vrátím. 

Klíčová slova:

Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Franta (neověřeno)

Upozorňuji, že tam vaří a výborně.
Obrázek uživatele Zuzana Zelenková

Zuzana Zelenková

Dobrý den, děkuji za upozornění. Já jsem bohužel neviděla jídelní lístek, ale nevadí, od jedné čtenářky jsem jej obdržela emailem. Takže, a to je podstatné, se musím co nejdříve vrátit na ochutnávku nějaké dobroty. :-) Pěkný víkend