V tunelech metra běhal pes. Mezi Ládvím a Letňany jezdily autobusy

Metro mezi Letňany - Ládvím večer stálo kvůli zaběhnuté fence bígla.

29.12.2015 - 19:53   |  
Metro linky C částečně stálo kvůli zaběhnuté bíglici

Metro nejelo mezi stanicemi Ládví a Letňany

V úterý 29. prosince se v 18:15 hodi zastavilo metro linky C. Do tunelů se ve stanici Střížkov totiž zaběhl pes. Provoz metra byl obnoven po více, než dvou hodinách.

V úseku byla Letňany - Ládví nasazena náhradní autobusová doprava XC. Provoz metra linky C byl zachován v úseku Háje - Ládví.

Na místě zasahovali nejen policisté, ale také příslušníci HZS Dopravního podniku Hl. města Prahy. Jedna z uživatelek na facebooku uvedla, že se jednalo o starší fenku bígla, kterou nahánělo kvantum hasičů.

Psi v metru

Není to první případ psa pobíhajícího po lince C. Stalo se to například v lednu 2010. Zvíře se podařilo chytnout po dvou hodinách před polednem.

Letos v březnu pro změnu na Céčku běhal kříženec v noci. Chytili ho na I. P. Pavlova. Provoz metra byl přerušen na necelou čtvrt hodinu.


Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.