Pozor na psy, traviči psů opět řádí

Majitelé psích miláčků pozor. V okolí Mladé Boleslavi se dnes našly návnady na psy, které jsou propíchány hřebíky.

13.02.2016 - 20:15  
Traviči jsou bohužel pečliví. Hřebíků je v každém kousku opravdu hodně
Zobrazit fotogalerii (2)

Majitele psů, buďte při venčení obezřetní. V Mladé Boleslavi, Mnichově Hradišti a v obci Skokov se našlo velké množství návnady na psy - lákavé buřty propíchané však velkým množstvím hřebíků.

Návnada u odbočky k lesu

„Návnada byla hned u hlavní silnice v trávě, u odbočky k lesu. Chodí tam turisté na procházky, děti na vyjížďky na koních, cyklisti, lidé na procházky se psy i rodiče s dětmi,“ říká nálezkyně návnady Lucie Šmachová.

Kdyby ji pes sežral, rozervou mu střeva a během pár minut může i zemřít. Je potřeba jej velmi rychle dopravit k veterináři.

Tato konkrétní návnada v obci Skokov u domu číslo 19 byla odstraněna. Mohou se však v okolí nacházet další, proto své psy mějte pod větším dohledem.

Klíčová slova:
pes

Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.