Techno party v Počernicích navštívila starostka. Večer by měli ubrat na hlasitosti

Techno party v Horních Počernicích, na které se sešly dva sound systémy, pokračuje druhým dnem. Akci navštívila starostka Počernic Hana Moravcová, které organizátoři přislíbili, že večer uberou na hlasitosti. 

04.06.2016 - 16:23   |  
Techno party v Horních Počernicích

Na techno party v Horních Počernicích si stěžují zejména lidé z Běchovic, na dnešek je prý produkce z této akce rušila. Na neděli by však měli spát klidněji.

 

ČTĚTE TAKÉ:

V Horních Počernicích duní techno party. Hrát se bude až do neděle

Noční návštěva starostky

Akci navštívila již ve dvě hodiny v noci starostka Počernic, která tlumočila stížnosti místních na hluk. Při dalším jednání s organizátory v sobotu odpoledne se domluvilo, že úderem dvacáté druhé hodiny hudba výrazně ubere na hlasitosti. 

 

Bez násilí a výtržností

Starostka si prý také prohlédla místo akce a neshledala nic závadného. Akce se zatím odehrává ve velmi poklidném duchu, neodehrálo se zde žádné násilí nebo výtržnosti. Místo je prý i v rámci možností uklizené, jde o soukromý pozemek. Pokračovat by se mělo do neděle do poledne. Cirkusový stan zde nakonec nevyrostl, neboť se zde nenachází správné podloží a organizátoři se báli případného zranění účastníků. 

 

Klíčová slova:

Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.

Miroslav (neověřeno)

Pro Hana Moravcová starostka Horních Počernic. Velice "děkuji " za Vámi zařízený klidný víkend. Od soboty to docela pěkně duní a dnes ráno v půl osmé, když jsem byl vyvenčit psa , tak se toho hluku bál a krčil se. Takže jen kecy o tom že hudbu ztlumí a policie bude dohlížet. Už se nediví m že občas někdo zavolá že je tam a tam uložená bomba , měl jsem sto chutí to udělat taky ale to by jste konali okamžitě a jinak.Proto vám tu radost neudělám a jen Vám poděkuji za klidný a příjemný víkend.

Dominika (neověřeno)

Děkuji moc za ,,krásny a klidný víkend,, , jsme nespali až v Petrovicích jak to dunělo v byte !! Doufám ,že takéto niečo strašné bylo naposled ..

Tereza (neověřeno)

NAPODOBNE. Byly to nejhorší noci za tento rok. Chci podotknout že bydlíme až v Petrovicich a skakaly nám tím duněnim postele.. Takže Vám pěkně děkujeme... Za 2 úžasné noci.. Nedokážu si představit jak musely trpět psy :-( Chudáci lidí v Běchovicich a horní p. Paní starostka je pěkná kr... Že toto vůbec dovolí .. A nevím co tam teda ta policie dělala. A to že hudbu ještě víc zesílily ze soboty na neděli to měla být ta domluva návštěvy paní Starostky? Strašné.. Jsem opravdu znechucena z takových akci že to vůbec někdo povolí.. Vůbec nevím k čemu je tedy Zákon o rušení nočního klidu. Doufám že nic takového se už nebude opakovat!

Antonio (neověřeno)

Byl jsem se tam podívat a docela to frčelo...místo toho aby jste doma koukali na Ulici tak jste se tam taky měli jít mrknout a trochu zapařit...na příště vypněte televizi a jděte to taky trochu rozjet remcálci

RAVER (neověřeno)

Chudáčci, to je teda hrozný, že jste se dvě noci nevyspinkali a nemohli jste vstát do svých nudných životů...

Luka (neověřeno)

Miroslave tak máte sbalit stan a jet treba na ameriku tam uz maji vyhlasku a vy by ste se nemusel krcit se svym psem a bat se bomboveho atentu jestli se ten pes spis nebal vasich myslenek ktere urcite byly velmi negativni ... tak si nekdy udelejte raodst a vypadnete do prirody z ty smradlavy prahy pekny den preji...