Řidič zemřel při hromadné nehodě u Sobotky, další mrtvý na Mělnicku

Jeden lidský život si vyžádala hromadná nehoda na Mladoboleslavsku. Už ve středu zemřel další řidič u obce Dřísy na Mělnicku.

18.08.2016 - 14:19  
Hasiči museli řidiče vystříhávat.
Zobrazit fotogalerii (5)

Tragický srpen na středočeských silnicích pokračuje. Ve čtvrtek dopoledne podlehl zraněním vzniklým při nehodě další řidič.

Na silnici číslo 16 u obce Sukorady se v lese srazili řidiči nákladního auta, dodávky a osobního auta. "Zhruba na 99. kilometru silnice 1/16 mezi obcemi Obrubce a Martinovice došlo k dopravní nehodě nákladního auta, dodávky a dvou osobních aut," řekla mluvčí středočeské policie Markéta Johnová. Jeden z řidičů byl v autě zaklíněn a na místě nehody zemřel. Další dva řidiči utrpěli lehká zranění.

Alkohol u lehce zraněných řidičů policisté předběžně vyloučili. Odstranění nehody trvalo přibližně dvě hodiny.

Mělničtí policisté řeší letošní osmou smrtelnou nehodu

Večer 17. srpna pak u obce Dřísy nezvládl jedenašedesátiletý řidič průjezd pravotočivou zatáčkou a se svým autem vyjel mimo silnici do příkopu, kde narazil do stromu. Následně se vůz ještě převrátil na střechu. Na místo okamžitě vyjeli záchranáři i hasiči, kteří museli speciální vyprošťovací technikou řidiče vyprostit. Bohužel utrpěl při nehodě zranění, kterým na místě podlehl.

Veškeré příčiny a okolnosti tragické nehody vyšetřují mělničtí policisté.

Za posledních 7 dní zemřelo na středočeských silnicích nejméně sedm lidí. Zatímco příčiny první nehody musí ještě policie vyšetřit, ve druhém případě řidič pravděpodobvně nezvládl řízení. Stejnou příčinu měla i nehoda, která se udála v pondělí mezi obcemi Velká Dobrá a Doksy, kde na svoji chybu doplatil životem sedmadvacetiletý řidič osobního auta. Při projíždění pravotočivé zatáčky pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost stavu a povaze vozovky. Policie proto důrazně apeluje na všechny řidiče, aby dodržovali rychlost a přizpůsobili jízdu stavu a povaze vozovky!


Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.