Srážka tramvaje a kamionu ochromila Prahu

K nebezpečné nehodě došlo v sobotu odpoledne, krátce před jednou hodinou, místo je stále neprůjezdné.

05.11.2016 - 14:46  

Přibližně ve tři čtvrtě na jednu ochromila dopravní nehoda celou Bělohorskou ulici. Srazila se zde tramvaj s nákladním autem. „Ve 12.41 u Břevnovského kláštera došlo ke srážce tramvaje s nákladním autem. První vůz tramvaje byl vykolejen mimo tramvajové těleso na komunikaci,“ říká Aneta Řehková, tisková mluvčí Dopravního podniku.

Celá Bělohorská ulice zůstává neprůjezdná, a to v řádu hodin! „Bělohorská je neprůjezdná pro jakoukoli dopravu v rámci hodin. Řidič tramvaje byl preventivně převezen k ošetření. Na místě jsou hasiči a započaly práce k obnovení provozu,“ dodává Řehková.

Podle pražských hasičů byl na místě jeden zraněný člověk, kterého předali do ošetření záchranné služby. V současné době na místě provádí nakolejování tramvaje a odklízí nehodu hasiči dopravního podniku Praha. Prozatím nikdo nemůže s určitostí říct, jak dlouho bude celá ulice ještě stát.


Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.