Holešovice zahalil dým. Vzplála rozestavěná administrativní budova

Projíždějící řidiči se nestačí divit, co mají před očima. V pražských Holešovicích totiž došlo v Argentinské ulici k požáru administrativní budovy. Co se na místě stalo a jak to řeší hasiči?

12.10.2017 - 11:16   |  
Požár a hlavně kouř byl vidět z pořádné dálky. Jak to vypadalo přímo na místě se můžete podívat v naší v fotogaleriii
Zobrazit fotogalerii (5)

Pražští hasiši museli urychleně vyjet k rozsáhlému požáru, který vznikl na rozestavěné budově v Holešovicích, jen pár kilometrů daleko od samotného centra města. Jednalo se o požár stavebního materiálu, přičemž se z místa valil hustý černý kouř, který byl vidět na stovky metrů daleko.

Samotný požár se rozjel krátce po dnešní desáté hodině, a to konkrétně v Argentinské ulici. Hasiči ovšem odvedli skvělou práci a plameny dostaly pod kontrolu již po půl hodině. "Na místo přijely dvě jednotky. Jedná se o požár uskladněné izolace a polystyrenu. Od plamenů jsou poškozené zdi a skleněná výplň oken," popsal nám mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

"Pracovali jsme na tři C proudy a nutno bylo evakuovat jednoho z jeřábníků, požár se nám podařilo dostat pod kontrolu někdy okolo půl jedenácté," dodává Kavka. Na místo dorazil vyšetřovatel hasičů, který zjišťuje rozsah škod.


Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.