Černošický karneval

Západ
Černošice
24.06.2016 - 11:30

Přivítejte léto na karnevalu

Ve škole naposledy zazvonilo, vysvědčení je rozdané a navíc – začíná léto. A to je potřeba náležitě oslavit! Kde? No přece na velkém letním Černošickém karnevalu. Bude zde spousta zábavy pro všechny generace – pro děti nejmenší i ty už trochu odrostlé, pro dospělé mladší, ty ze střední generace i ty ještě starší. Nenechte si proto ujít nultý ročník této nové černošické tradice.

Kdy: pátek 26. 6. od 10 do 22 hodin

Kde: prostranství Centra Vráž

 

A proč vlastně zrovna karneval? Vždyť tohle slovo má většina z nás spojené spíš s koncem zimy a začátkem jara. Napadnou nás slavné karnevaly v Benátkách či brazilském Riu, nebo náš masopust. Jenže karneval je i synonymem slov jako slavnost, oslava, zábava…takže proto nultý ročník letního karnevalu. Ano, počítá se s dalšími ročníky.

Rádi bychom uvedli v tradici Černošický karneval, který by se měl státi oslavou vítání léta, ale může být i třeba dobrou příležitostí se setkat s přáteli nebo poznat přátele nové. Ale hlavně poznat své sousedy tak trochu z jiné stránky než za okny svých aut. Smyslem karnevalu ovšem není se nechat bavit, ale stát se jeho součástí. Proto připravujte masky pro sebe i své ratolesti. Ať náměstí zavaleno jest bukanýry, kejklíři, princeznami, strašidly, holotou i žebrotou, ať tento den potěší srdce těch, jež s dětskou radostí  popustí uzdu své fantazii.

 

Co vás tedy čeká a nemine?

Veselý maškarní rej s hudbou a tancem, plný her a soutěží. Tombola, bohatá na ceny, hrad skákací i padací, kolotoče, co zamotají hlavu každému dítku, dětská diskotéka, malování
na tvář a barvení vlasů pro skrytí identity své, na bolavý chrup se vám sličná zubařka podívá, hlad můžete zahnat dobrou pečínkou na grilu dělanou, připraveno je představení děské, ale i pro dozrálé, po celý den hudební produkce i z krajin dalekých a ještě mnohem víc. No, a přijde také klaun. Celým dnem bude provázet Jirka Burian.

Prostě, pokud si chcete užít spoustu zábavy, legrace, dobré jídlo a pití, neváhejte, vemte své děti, rodiče, prarodiče, děti vašich dětí a i děti dětí vašich dětí, a třeba i přátele a jejich děti a přijďte si s námi užít nultý ročník Černošického karnevalu. Právě začínáme!

A nezapomeňte, masky sebou! Vstup ZDARMA.

 

Tohle všechno bychom ovšem nemohli uspořádat jenom tak. Velké díky patří městu Černošice, které akci významně podpořilo. Samozřejmě i všem dalším, kteří se na přípravě karnevalu podílí, tedy firmě IBS Rokal, restauraci Aquarius, stomatologickému centru MUDr. Světlany Vlasákové a společnosti Curaprox, hračkářství Bambule, kde navíc vaše ratolesti dostanou slevičku za každou jedničku na vysvědčení, firmě Šiba, salónu Jana Roškot,ORL – MUDr. Suchý a Schalek, realitní kanceláři Century21, oční optice Dobře vidíš, vinotéce Cellarius, papírnictví Yvony Markové, lékárně U Sv. Kryštofa na Vráži, studiu Dani Decor, obchodům Coccodrillo, Charakter a Noblesa, květinářství Centrum Vráž a Salonu Lucie. A nesmíme zapomenout ani
na účinkující.

vivianguitars@gmail.com

POINT (14.3198017 49.9600837)

Životní styl

Hobby

Osobnosti