Hravě a zdravě - Řevnický rodinný festival

Západ
Řevnice
05.09.2015 - 13:00

V sobotu 5. září 2015 odpoledne Vás srdečně zveme na přehlídku toho nejlepšího, co Řevnice a jejich okolí nabízejí. Tento historicky první rodinný festival plný zábavy pro všechny věkové kategorie organizuje občanské sdružení Náruč – kavárna Modrý domeček spolu s rodinným centrem Leťánek za podpory města Řevnice. 

Už od 13:00 hod. začne na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad pestrý program, nejrůznější hry, soutěže a závody a také velký trh s bezmála čtyřicítkou stánků. Místní obchodníci, podnikatelé, provozovatelé různých zařízení, organizace a spolky budou prezentovat sebe i svoji činnost. 

Pro všechny bude připraveno bohaté občerstvení a my věříme, že nikdo neodejde domů s prázdnou. V rámci akce by měl také proběhnout mezinárodně uznávaný projekt Den bez aut a nebude chybět ani orientační běh. 

Celý festival vyvrcholí benefičním koncertem v Lesním divadle, kde zahraje a zazpívá oblíbená kapela The Tap Tap. Společnost jí bude dělat řevnický dobrovolný pěvecký sbor Canto Carso. 

Přijďte se přesvědčit o tom, že Řevnice umějí žít. Zastavte se a zapojte celou svoji rodinu. Uvidíte, že opravdu každý, a to včetně zvířecích členů rodiny si na této akci najde to své.