Okoř se šťávou 2016

Sever
Velké Přílepy
28.05.2016 - 12:00

Okoř se šťávou 2016

18.ročník open air festivalu na jednom z nejromantičtějších míst v blízkosti Prahy, pod zříceninou hradu Okoř.

Okoř se šťávou 2016 se uskuteční v sobotu 28.5. od 12.00 hod.

Tento ročník bude opravdu šťavnatý! Doporučujeme přijít včas, letošní ročník je od začátku nabitý zvučnými jmény.

Můžete se těšit na skupinu ATMO Music.Jejichž singl Andělé se stal druhým nejhranějším singlem v ČR.

Poprvé na Okoři vystoupí také skupina SLZA, která v anketě Zlatý slavík 2015 získala 2 ocenění, Objev roku a Hvězda internetu, a v anketě Žebřík 2015 získala také 2 ceny – 1. místo za skladbu roku a 2. místo za videoklip roku!

Opět se na louku pod Okoř chystají Rybičky 48, Voxel, Všichni svatí. Uslyšíme i Wohnouty, kteří slaví v součastné době 20 let.

Novou desku 'Noční motýl' představí skupina České Srdce. Po roční pauze vystoupí skupina UDG, která vydává novou desku EMOTIKON.V odpoledních hodinách vystoupí na festivalu vítězka superstar 2013 Sabina Křováková ,která zahraje se svojí skupinou novinky ze svého alba "Sirkama".Můžeme těšit na skupinu STO Zvířat, která vydala nové album Ministerstvo mého nitra.Na festivalu zahrají samozřejmě i svoje osvědčené hity. Na festivalu vystoupí poprvé skupina Visací zámek, která nedávno oslavila 33 let.

Na druhé scéně mezi dalšími vystoupí eFeM (Filip Sázavský a Martin Chobot) , Michael Foret , The Train Robbers,

Festival budou uvádět Lukáš Pavlásek a Pavel Anděl.

Okoř se šťávou 2016! To je třináct hodin hudby bez přestávky !

Na festival jako každý rok bude jezdit kyvadlová doprava linka X-Okoř z Prahy 6 a Kladna. V areálu bude hlídaný prostor pro kola.

Wohnout Wohnout je česká hudební skupina z Prahy. Tvoří ji bratrská dvojice Jana a Matěje Homolových, baskytarista Jiří Zemánek a bubeník Zdeněk Steiner.
Sto Zvířat Sto zvířat je česká klubová kapela hrající hudbu obvykle žánrově zařazovanou jako ska. Byla založena roku 1990 v Praze na základech rock'n'rollového bandu Matěj Čech.
Visací zámek Visací zámek (familiérně Visáči) je punk rocková skupina, působící na české hudební scéně již od roku 1982. Je považována za nejstarší českou punkovou legendu, kapela hraje stále v původní, čtvrt století staré sestavě....
Atmo music Atmo music je libereckým hudebním projektem jehož hlavními členy jsou rapper

http://www.okorsestavou.cz/

POINT (14.3144791 50.1605052)

Životní styl

Hobby