Tancem Za Sluncem‎

Sever
Kralupy nad Vltavou
20.08.2016 - 12:0021.08.2016 - 02:00


Tancem za Sluncem 2016!!!

Rok se s rokem sešel a máme tu další ročník hudebně tanečního happeningu Tancem za Sluncem!!!

\\ Švihadlo, Jolly Joker & PBU, Exit 18, Underside, Gothigh, Mikkim & Dave Trumpeteer, Masto Crew, Ghosts + T-Komplex Djs a mnoho dalších \\

Co jsme pro Vás letos připravili? Máte se rozhodně na co těšit

4 x stage, kde si každý najde to svoje od Rocku až po Techno!

Bohatý doprovodný program, žongléři, slackline a další.
...
Chybět samozřejmě nebude kvalitní občerstvení a nápoje všeho druhu. Vstup je jako každý rok ZDARMA.

Další informace budeme postupně odhalovat, máte se na co těšit!!


\\ONE PEOPLE, ONE WORLD, ONE LOVE\\


\\\Main Band Stage\\\

14:00 - 14:45 Exit 18,
15:15 - 16:15 Vlasatý Žárovky,
16:45 - 18:00 GotHigh,
18:30 - 20:00 Švihadlo,
20:30 - 21:45 Jolly Joker & PBU,
22:00 - 23:30 Underside


-------------------------------------------------------------------------------------

\\\One Love Stage\\\

12:00-14:00 - warm up by selecta Squat - raggae&dub
14:00-15:00 - not decided yet stay tuned
15:00-16:00 - Šmela - Prosex Sound
16:00-17:00 - Mad Steppa - Tekkirk Sound
17:00-18:00 - Crash - Noisy Pioneers
18:00-19:00 - Mikita - Spiritual Kwintek
19:00-21:00 - Lesi&Tonc&Jung - Masto Crew
21:00-22:00 - Slawa - Ghosts Sound
22:00-23:00 - Kyšour - Ghosts Sound / Tranzit System
23:00-00:00 - Peky - Ghosts Sound
00:00-02:00 - MIKKIM & DAVE TRUMPETEER - Bigbong Records
-------------------------------------------------------------------------------------

\\Elektro Stage\\

11:00 - 11:30 Olda Valtr
11:30 - 12:30 Luty
12:30 - 13:30 Dew (Drugstore)
13:30 - 14:30 Ladis (Electro Government)
14:30 - 15:30 Quartz (Drugstore)
15:30 - 16:30 Envyfein
16:30 - 17:30 Monica
17:30 - 18:30 Jacko (Brokenline)
18:30 - 19:30 El Marseel (T-Komplex)
19:30 - 20:30 Rascall (Brokenline)
20:30 - 21:30 Bluebox (No Dj = No Culture)
21:30 - 22:30 Zebra (Frontall)
22:30 - 23:30 Wrata (Blackriders)
23:30 - 1:00 Twin
1:00 - 2:00 LittleK8 (BasSistaz, Blackriders)


-------------------------------------------------------------------------------------

\\\Top Secret Stage\\\

11:00-12:00 Sherpa (Prosex)
12:00-14:00 Muži za pultem (Chosé a Roman)
14:00-16:00 Jacob (T-Komplex)
16:00-18:00 Pýtý B2B Sherpa (T-Komplex, Prosex)
18:00-20:00 CaLdO (Ghosts/T-Komplex)
20:00-22:00 Hanz (Varan)
22:00-24:00 Fredy (PND crew)
24:00-02:00 Carda (T-Komplex)



 

POINT (14.3106451 50.2416453)

Hobby