Underground Comedy v Grévinu

Jih
Praha
Sever
Východ
Západ
25.05.2016 - 19:30

Humor, který si nebere servítky, originální prostředí a parta komiků, která nezná slovo tabu. Uskupení Underground Comedy a její stand-up kreace se pro velký úspěch znovu představí na kulturní scéně v  kavárně muzea Grévin, tentokrát na téma "muži vs. ženy"!

O světoznámém muzeu voskových figurín Grévin, které se nachází v Celetné ulici v Praze, kousek od Staroměstského náměstí, jste již asi slyšeli. Ve večerních hodinách se však Grévin mění v kulturní scénu, která nabízí žánrová představení pro specifické publikum. Nyní se můžete těšit na další pokračování představení skupiny stand-up komiků pod značkou Underground Comedy. Společně s nimi vystoupí také blogerka a novinářka Barbora Šťastná, autorka Šťastného blogu. A vybrali si téma, které nabízí mnoho veselých historek – muži vs. ženy!

Pokud jste tedy ještě nezažili pravou stand-up comedy na vlastní kůži, neváhejte a přijďte 25. května v 19.30h do Grévinu, kde na Vás budou čekat komici s živým jazzovým doprovodem, plný bar a především skvělá atmosféra.

Underground Comedy se vyznačuje humorem doslova bez hranic. Dokáží si udělat legraci prakticky z čehokoliv, včetně sebe a svůj humor rozhodně neomezují na politicky a společensky korektní témata. Jejich styl vychází z varietních představení, jež se začala objevovat na přelomu 18. a 19. století v Anglii. Žánr se postupně vyvíjel až do dnešní podoby, kdy vtipy a humorné skeče vystřídal satirický humor. Drtivá většina představení je dnes v podání one-man show, kdy komik stojí sám před publikem a baví ho jen za pomoci mikrofonu. Účinkující vystoupením navíc vyjadřuje své názory a vlastní pohled na svět. Stand-up humor se tak zařadil mezi intelektuální zábavu, která má mnohdy společenský přesah. V zahraničí dokonce nejúspěšnější stand-up projetky poráží ve sledovanosti hlavní večerní zprávy.

Více informací na: www.grevin-praha.com

Hobby

Osobnosti