Nabídka pracovních míst

ČtiDoma.cz Zprávy a zajímavosti se středu Čech

Tvůrčí prostředí

Hledáme uchazeče o tyto pozice:

Redaktor zprávař

Sales support@marketing manager

Manažer prodeje inzerce junior

Manažer prodeje inzerce senior

Asistent marketingu

Hledáme pro náš portál Asistenta marketingu

Jste jako doma na sociálních sítích? Máte zájem o oblast digitálního marketingu?

Chcete se naučit nové věci a poznat mediální prostředí? Nebo naopak již toto prostředí znáte a chcete se dále vzdělávat? Staňte se členem našeho týmu. Práce na dohodu cca 15-20h týdně.

Náplň práce:

Asistence při plánování a realizaci online/offline marketingových aktivit (bannerové a PPC kampaně, tvorba letáků, plakátů apod.)

Práce na sociálních sítích a s nástroji pro digitální marketing (Facebook Ads, Google AdWords, Seznam Sklik)

Administrativní výpomoc

Komunikace s menšími zákazníky

V případě zájmu možnost psát články o aktuálním dění ve Středočeském kraji, případně do rubrik.

Požadujeme:

Spolehlivost, pracovitost

Zájem o oblast digitálního marketingu

Přehled o aktuálním dění v oboru

Kreativitu, schopnost přinášet vlastní nápady

Výhodou: Zkušenost v oblasti marketingu, médií nebo PR

Nabízíme:

Práci v rozvíjejícím se zpravodajském portálu

Zázemí kanceláře v Praze 4

Možnost osobního rozvoje

Individuální přístup k potřebám zaměstnance

Možnost dalšího vzdělávání (školení, tréninky, workshopy)

Možnost realizovat vlastní nápady

Hledáme pro náš portál obchodníka juniora pro prodej menším zákazníkům

Server ČtiDoma.cz (ctidoma.cz) hledá prodejce reklamy lokálním zákazníkům kolem Prahy. Nabízíme srozumitelně definovaný produkt a zároveň prostor pro kreativní zákaznické řešení. Vysoká provize. Časová flexibilita, práce na plný úvazek.
Kontakt: Radka Šerclová, 725 377 603 serclova@ctidoma.cz

Hledáme Manažera prodeje inzerce

Popis práce

Manažer prodeje je zodpovědný za prodej inzerce. Postupně buduje svůj podpůrný tým.

Manažer prodeje sleduje trh, spravuje a rozšiřuje portfolio zákazníků. Uržuje dobré vztahy s perspektivními zákazníky. Spravuje ceník, společně se zákazníky vytváří reklamní strategie a nabízí celé portfolio reklamních nástrojů včetně PR textů a content marketingu. Nabídky vytváří diferencovaně dle charakteru zákazníků.

Spolupracuje s manažerem marketingu a čerpá od něj data o čtenosti.

Analyzuje prodejní data a týdně reportuje vedení společnosti.

Manažer prodeje je zodpovědný za spolutvorbu prodejních cílů a jejich plnění.

Profil osobnosti manažera prodeje

Manažer prodeje je kreativní osobnost s citem pro komunikaci a vysokou zodpovědností. Má i analytické schopnosti. Je dobrý vyjednavač a zároveň týmový hráč. Manažer prodeje je orientován na cíl a velmi dobře zná prostředí prodeje internetové reklamy, v této oblasti již minimálně dva roky úspěšně působí.

Nabízíme

Portál ČtiDoma.cz je dynamická společnost založená na jednoduchých principech. Celý tým má k dispozici pracovní komfort včetně vzdělávání, mentoring a pochopení vedení pro individuální potřeby. Nabízíme i možnost využití profesionálního kouče.

Nabízíme práci v kreativním prostředí, výkonnostní ohodnocení, notebook, mobilní telefon a kancelář, po zapracování firemní automobil.

Kontakty:

Radka Šerclová

serclova@ctidoma.cz, 725 377 603