Ups, to byl trapas! Česká televize usvědčila Soukupa ze lží, online a natvrdo

Majitel televize Barrandov sliboval velkou show, během které dojde k úžasným odhalením. Měl pravdu. Pořad Kauzy Jaromíra Soukupa opravdu přinesl řadu větších či menších skandálů. Bohužel pro "moderátora" však šlo o střelbu do vlastních řad. Podívejte se do fotogalerie, stojí to za to.

01.03.2018 - 07:59   |  
Aréna měla být jeho triumfem, nakonec se však stala spíše pohřebištěm Jaromíra Soukupa. Podívejte se do fotogalerie na jednotlivé tweety ČT
Zobrazit fotogalerii (12)

Hlavním otloukánkem měla být Česká televize. Jaromír Soukup ve svém médiu celý týden "jel" upoutávky, kde nechybělo ani "zátiší" s rozházenými penězi a velkolepá prohlášení o jakémsi rozkrývání tajemného financování veřejnoprávní televize. Dokonce si tentokrát vyhradil o čtyřicet minut více oproti běžné stopáži svých Kauz.

Co však mělo být triumfem nejen zarytého obdivovatele Miloše Zemana, ale i dalších lidí, kterým leží v žaludku ČT v čele s ředitelem Petrem Dvořákem, se zvrtlo v nepovedenou show plnou urážek, útoků a hlavně nesmyslných lží a polopravd. Bohužel pro Soukupa jeho výplody byly rozcupovány během několika minut.

Z oběti se stal lovec

Ani on zřejmě nepočítal s tím, že Česká televize mu je bude vyvracet online na svém twitterovém účtu jen s nepatrnou časovou prodlevou. Jasně a v souvislostech. Tweetů přibývalo přímo úměrně tomu, jak se Soukup rozohňoval. To totiž znamenalo, že nechává stále více pracovat svoji fantazii a přání než fakta.

Těžko říct, jestli po tomto fiasku dojde na další díly zaměřené jen a pouze na Českou televizi. Soukup je sice sliboval, ale snad ani on nemá chuť vypít si další hořký kalich. Nebylo to sice zdaleka poprvé, co se servíroval koktejl lží a urážek. Tentokrát se ale domnělá oběť stala úspěšným lovcem.


Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.

Bourák Jan (neověřeno)

Kolik Vám platí peněz ČT z naších násilně odbíraných poplatků za napadání pravdy, kterou se konečně někdo nebál říci?

kamilka (neověřeno)

Pane Bouráku, Vy umíte číst, nebo vůbec? Jak můžete psát o nepravdě, když je tam na jedenácti příkladech jasně ukázáno, jak Soukup lže a mele kraviny? Takže pokud Soukup něco řekl, tak jen své další výmysly a dostal po tlamě. Nevím, co je na tom nepochopitelného. Stačí jen číst a přemýšlet.

Zelinka (neověřeno)

Dobře mu to natřeli. Jen tak dál, takovéhle lháře a demagogy je třeba dostat z obrazovky, jen vnášejí mezi lidi chaos

Pavel Karas (neověřeno)

Namísto napadání pana Soukupa bych rád věděl, proč ČT nezveřejňuje své smlouvy, když je placena z našich daní, proč tají své platy a honoráře, jak je možné, že není kontrolována, jak hospodaří s našimi poplatky, když jí ročně platíme z našci mezd 7 mld. korun...

Jarin (neověřeno)

Místo obhajoby lháře byste mohl zajít na internet a informace si zjistit. Například plat Dvořáka je 200 tisíc měsíčně, průměrný hrubý plat zaměstnanců ČT je 36 124 korun, najdete i souhrnné náklady na ostatní manažery televize atd. atd. atd. Takže než začnete šířit bludy jako Soukup, zjistěte si info...

filip novak (neověřeno)

Háček je v tom, že to co na Twitteru prezentovala ČT je jen a pouze její stanovisko. Nic víc. Žádné "důkazy". Žádná fakta. A tedy žádné usvědčení že lži. Prostě zapírání! (Čekali jste něco jiného?) A Česká televize se v posledních letech sama tak zprofanovala svými manipulacemi, svými polopravdami, že dnes už jí snad nemůže doopravdy věřit nikdo. Já tedy rozhodně ne!

Sami (neověřeno)

Jak stanoviska ČT a žádná fakta? Nevím, jestli jste ty tweety četl, ale jsou i tady u toho článku. A není nic jednoduššího, než to protáhnout googlem a pak zjistíte, že Soukup mlel velké kraviny. Navíc - zaměnil fotky lidí, jeho Médea dělá půl miliardy na tom, co kritizuje, ukazoval nesprávné grafy, uváděl nesprávná čísla apod. Co je na tom za stanovisko ČT? Tohle vše se dá snadno ověřit, tak je fajn to udělat, než bez rozmyslu věřit takovému klaunovi, jakým je Ruskem placený Soukup.

Sobotka (neověřeno)

Myslíte si,že Soukup bude dávat neověřené informace jen kvůli sledovanosti? Nato je moc chytrej že by se mu to vrátilo. Chce vidět transparentní hospodaření státní organizace a to je nam zatajováno.