Pohřešovaný spáchal sebevraždu

Velká pátrací akce se rozjela 13. ledna. Důvodem byl předpoklad, že šestapadesátiletý muž chce spáchat sebevraždu.
 

15.01.2016 - 01:09   |  
Muže se i přes rychlou pomoc zachránit nepodařilo.

Po přijetí oznámení na policii v Mladé Boleslavi o nebezpečí mužova činu kriminalisté do akce nasadili téměř všechny hlídky v terénu a psovoda. Zasahující policisté pročesali terén v okolí Krnska, Pískové Lhoty a Jizerního Vtelna, kde byl nakonec dnes vrtulníkem vypátrán. 

Policie vyjela k ženě, která volala o pomoc. Ilustrační foto

Po příjezdu na místo kriminalisté zjistili, že má muž střelné poranění. Zasahující policisté muži okamžitě poskytli první pomoc. Na místo povolali také vrtulník letecké záchranné služby a sanitu. Po převozu do nemocnice však muž na následky svého poranění zemřel.

Na místo rovněž vyjela výjezdová skupina služby kriminální policie a vyšetřování, která provedla ohledání místa činu, zajistila stopy a shromáždila veškeré důkazy pro následné vyšetřování případu.


Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.