2. NESSI Family Run na Konopišti

Jih
Benešovsko
30.04.2016 - 09:00

Konopiště -sraz v 9:00 u letního divadla v Konopišti
2. NESSI Family Run

Tento běh je určený pro celou rodinu. Společně jdeme příkladem svým dětem a vedeme je tím ke zdravému životnímu stylu a pozitivnímu vztahu ke sportování. Skvělý tip jak strávit sobotní dopoledne s celou rodinou v krásném prostředí konopišťského parku. 

Na druhý ročník jsme pro vás připravili více překvapení a pestřejší program pro děti. Opravdu se máte na co těšit. Již brzy se dozvíte více informací. Bude se létat na koštěti, jezdit na koloběžkách a mnoho dalšího. Nebudou chybět ani startovní čísla, diplomy, medaile, stupně vítězů...

PROGRAM

Doprovodný program pro děti a dospělé

Po doběhnutí hlavního rodinného závodu se děti mohou zúčastnit trojboje.

U registrace dostane každé dítě dle kategorie kartičku na trojboj se svým jménem. Na každém stanovišti v atletickém sektoru si splní jednotlivé disciplíny v jakémkoliv pořadí, kde si vždy nechají zaznamenat našimi rozhodčími své výkony, a pak odevzdá tuto kartičku u registrace, kde budou výsledky vyhodnoceny. Pokud kartičku dítě ztratí, musí si opět splnit všechny disciplíny s nově vystavenou kartičkou u registrace. Proto si dejte pozor na ztrátu. Pravidla jednotlivých disciplín vám vždy vysvětlí na místě jednotliví rozhodčí.

TROJBOJ pro děti

·         Sprint (50-80m), skok, hod,

Kategorie: dívky a chlapci

Mini 2-4 roky

Junior 5-8 let

Kadet 8-12 let

Sprint na koštěti – Jedná se spíše o sranda závod, kde si každý běží pro sladkou čarodějnickou medaili. Pravidla vysvětlíme na místě. Vlastní koště vítáno.

Svět koloběžek

V průběhu celého dopoledne budete mít možnost zajezdit si se Světem koloběžek, který bude mít na místě k dispozici různé druhy koloběžek včetně helem.

Dětská atletika

V atletickém sektoru budou i další atletické disciplíny na vyzkoušení pod dohledem DDM Benešov.

STATERA – opičí dráha pro děti, sportovní výzvy pro dospělé

Závod pro tatínky – MOTÁK

Tento závod je pro tatínky (mohou i odvážné maminky). Běží se na čas. Nejrychlejší tatínek (odvážná maminka), vyhrává triko Nessi. (Start na vlastní nebezpečí)

Začíná se 10 krát oběhnout kole tyče. Osa otáčení je tyč, kterou držíte oběma pažemi (opřené čelo o hřbety rukou), pak běh na 80m do cíle.

POZOR!!!

Každé dítě, které se zúčastní doprovodného programu, musí mít na sobě startovní číslo z hlavního závodu. Pokud se chcete zúčastnit jen doprovodného programu, musíte na místě  registrace zaplatit poplatek 350,- kde dostanete své hadrové startovní číslo, které slouží jako vstupenka na celý program pro děti i dospělé. Toto číslo prosíme po ukončení vrátit u registrace. Na akci není hlídání dětí. Každý zákonný zástupce si zodpovídá za své děti sám. Na místě bude přítomen zdravotník, kterého najdete v místě registrace.

Pokud chcete své rodinné originální startovní číslo s týmovým jménem, je potřeba udělat elektronickou registraci nejpozději do 24.4.2016 24:00. Všichni, co již mají svou registraci, s těmi je již počítáno

Harmonogram

9:00 registrace

10:00 hlavní rodinný závod (zde je vítěz každý kdo doběhne do cíle)

10:30 dětský Trojboj (stihnout obejít všechny disciplíny do 12:00)

11:30 Moták (běh pro tatínky/odvážné maminky)

12:00 Závody na košťatech

12:30 vyhlášení vítězů Trojboje (všechny kategorie), Motáku a nejkrásnějšího kostýmu

13:30 Tombola

14:00 ukončení akce

(od 9h je už možnost využít doprovodného programu – koloběžky, dětská atletika DDM, statera, AVON apod.)

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru