Dětský den v KINĚ Radotín

Západ
Radotín
29.05.2016 - 09:3016:00

Dětský den v KINĚ Radotín
Dětský den se uskuteční v radotínském kině v neděli 29. května. A na co jiného se do kina těšit, než na filmy? Připraveny jsou pro ty úplně nejmenší, pro trochu větší výrostky, kluky i pro holky. 

Pro děti bude nachystáno speciální promítání se sníženým vstupným (platí i pro dospělý doprovod), každý dětský návštěvník dostane jako dáreček omalovánky. Prohlédnout si můžete i promítací kabinu. 

Kino Radotín se nachází v ul. Na Výšince 875, v Praze-Radotíně. Více najdete na webových stránkách www.kinoradotin.cz.


Pro nejmenší (2-3 roky) v 9.30 hodin
POŠŤÁK PAT 
Vstupné 30 Kč
Milé děti, připoutejte se, nová dobrodružství pošťáka Pata začínají! V malé vesničce Greendale pracuje přátelský pošťák Pat. Je moc hodný a starostlivý. Každému rád pomůže a umí si se vším poradit. Všichni netrpělivě čekají na jeho červené poštovní autíčko. 


Pro větší (4-6 let) v 11.00 hodin
MALÝ DRÁČEK
Vstupné 40 Kč
Dráček Kokosáček a jeho kamarád Oskar se narodili na Dračím ostrově, ale jsou jiní než ostatní. Kokosáček je létající drak, který nelítá, a Oskar je masožravec, který se stal vegetariánem. Společně s vynalézavou dikobrazicí Matildou musí zachránit ostrov před nebezpečnou sopkou.


Pro větší (6-8 let) ve 14.00 hodin

MALÝ PRINC
Vstupné 50 Kč
Celovečerní animovaná adaptace slavného díla Antoine de Saint-Exupéryho o přátelství, lásce a skutečném štěstí. 


Pro starší (7-12 let) v 16.00 hodin
ŘACHANDA
Vstupné 60 Kč
Pohádka o jedné rozmazlené princezně a dvou kamarádech, kteří se neživí vždycky úplně poctivě. Když se tahle trojice ocitne v kouzelném Černém lese, kde žijí podivné lesní bytosti, kterým vládne Paní lesa, naučí se od nich to, co je nedokázali naučit lidé. 
 

POINT (17.6327302 49.4796304)

Hobby

Osobnosti