Farmapark Soběhrdy

Jih
Východ
Jih
Praha
Sever
Východ
Západ
19.04.2016 - 08:3030.09.2017 - 08:30

Farmapark Soběhrdy

Unikátní místo pro rodiny s dětmi, kde poznáte zvířata z celého světa a můžete strávit celý den v dokonalém souladu s přírodou. Areál leží v malebném údolí, kde je čerstvý vzduch a budete si zde připadat jako byste se ocitli v pravé podhorské přírodě. A to vše jen kousek od Prahy v Soběhrdech.

Nové vytápěné dětské hřiště 1000 m2 - Klouzačky, tobogány - Skákadla, prolézačky - Interaktivní hrací podlaha - Hranolkoviště - Občerstvení ( rychlé občerstvení u dětského hřistě ) - Minikino ( na dětské hřiště vemte dětem bačkůrky, přezůvky a vhodné oblečení - teplota vzduchu 18-22C ) Farmapark leží jen 29 km od Prahy a na rozloze 250 tis. m2 najdete zcela jiný svět, který vás naprosto uchvátí. Žijí zde zvířata z farem z celého světa.

Uvidíte, jak se kolem vás prochází velbloudi, klokani, pštrosi, buvoli, lamy, prasátka, vysokohorské krávy a dalších skoro 250 zvířat. Ve Farmaparku se dostanete se do přímého kontaktu se zvířaty. Můžete si je pohladit a na vlastní oči je uvidíte tak, jak žijí na všech kontinentech. Domestikovaná zvířata jsou všude kolem vás a i ve velkých výbězích, kde se dokáží sami uživit. Můžete je dokonce i nakrmit a poznat je v prostředí, ve kterém žijí v různých koutech světa. Farmapark je zcela nové unikátní místo pro volný čas rodin s dětmi, který nabízí originální koncept zábavy pro všechny generace a nadchne milovníky zvířat. Tvořit, poznávat, hrát si nebo ochutnávat budou na různých úrovních obtíží malé děti, větší i dospělí. A hlavně zde poznáte, jak se žilo dřív v naprostém souladu s přírodou. Jeden z hlavních cílů Farmaparku je, aby rodiče vzali své děti na čerstvý vzduch a ukázali jim, jak se kdysi žilo bez moderních technologií, jen v souladu s přírodou. Během dne se můžete stavit u ohniště, opéct si buřty, udělat si piknik v trávě, posedět v houpacích sítích u rybníka, procházet se v okouzlujícím prostředí. Odpočinout si lze i na plovoucích molech nebo na opalovacích loukách. Vaše domácí mazlíčky nechte doma, z veterinárních důvodů je vstup jiných zvířat zakázán.

 

Příjezd od Prahy:

po D1 - Exit 29 doprava, průjezd obcemi Vranov a Vranovská Lhota, příjezd na křižovatku tvaru T, před obcí Soběhrdy doprava. Po cca 100 m, po pravé straně vjezd do Farmaparku.


Příjezd od Benešova:

z Benešova směr Sázava průjezd obcemi Bedrč a Soběhrdy.
Na okraji obce po levé straně vjezd do Farmaparku.


Příjezd po D1 od Sázavy - Exit 34:

průjezd obcí Kozmice, před obcí Soběhrdy vjezd do Farmaparku po pravé straně.

 

Otevírací doba

Letní sezona (platí pro červenec a srpen):

V pondělí od 13h* do 19h.
Úterý až čtvrtek od 9h do 19h.
Pátek až neděle od 9h do 21h.

Mimo sezonu (platí pro září - červen)

V pondělí od 13h* do 19h.
Úterý až čtvrtek od 9h do 19h.
Pátek až neděle od 9h do 19h.

Telefon: 777 920 000
E-mail: obchod@hscz.info
Web: http://farmapark.eu/

 

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru