HOT SISTERS

Východ
Říčany
08.06.2016 - 20:00

HOT SISTERS je originální dívčí vokální trio s doprovodnými muzikanty, zaměřené na swing. Nebojí se zabloudit do více než sto let starých vod či vás okouzlit První Republikou, zároveň ale dokáže jít s dobou a zakomponovat do své hudby moderní prvky jako např. beatbox nebo udělat vtipný, do swingu laděný cover světových hitů. Hot Sisters vás zkrátka nenechají chladnými ! V jejich repertoiru se objevují převážně vlastní aranže evergreenů a mnoho autorských skladeb s velice vtipnými česk& yacute;mi texty, které dívky čerpají od své babičky Věry Chrbolkové, dcery významného swingového pianisty Antonína Kudrny. Toto generační spojení vytváří zábavu pro všechny věkové skupiny a dokáže pobavit jak na čaji o páté, tak i na pozdní taneční zábavě.

HOT SISTERS jsou živým důkazem toho, že swing stále žije. Pokud doma nemáte gramofon, přijďte si je poslechnout! Samozřejmě si můžete i zatancovat! HOT SISTERS jsou zárukou radosti z rytmických a melodických skvostů doby, kdy jazz byl ještě mladý.

Složení Hot Sisters:

Doris Lamošová je skladatelka, hudební aranžérka a zpěvačka, vystudovala skladbu na Konzervatoři Jaroslava Ježka u profesora Milana Svobody. Zajímá se jak o hudbu klasickou, tak i o populární žánry. Největší inspiraci čerpá z jazzových nahrávek dvacátých let minulého století nebo šansonů z různých koutů světa.

Alice Bauer Po maturitě na gymnáziu studovala souběžně s FFUK klavír na Konzervatoři Jaroslava Ježka. Kromě swingového vokálního tria HOT SISTERS , zpívá s jazzovým a-cappella sextetem Skety, dále spolupracuje s Janem Kořínkem (deska "Our Kind of Blues") a swingovým Sextetem Jiřího Polydora, Originálním pražským synkopickým orchestrem (OPSO). S Okamžitým Filmovým Orchestrem (OFO) své ho bratra Varhana působí od jeho počátků. Nazpívala s ním řadu filmových skladeb, např. árii do Goyových přízraků Miloše Formana. 

Sophia Lamoš – studentka Mezinárodní Konzervatoře Praha. Vystupuje v pražských hudebních klubech a na hudebních festivalech po celé republice. Je členkou kapel HOT SISTERS, Mr. Elastic, Lady Absinthe. Spolupracuje také např. s kapelami Voila, Charlie Slavik Revue a Janem Kořínkem.

Trio vystupuje s doprovodnými muzikanty klavír, kontrabas, violinophone.

POINT (14.6542758 49.9916782)

Zdraví

Hobby