Shilpa Ray & Her Happy Hookers (USA) - koncert

Západ
Dobříš
20.11.2015 - 20:30

20.11. Shilpa Ray & Her Happy Hookers (USA) - koncert

Tuto dámu a její kapelu byste si neměli nechat ujít. Shilpa Ray & Her Happy Hookers   je hlasitý soulově rockový kabaret s punkovým nábojem. Shilpa Ray patří k nejzajímavějším hlasům, jaké současný rockový New York nabízí. Je nám ctí, že v rámci turné vystoupí i na Dobříš v kulturním domě. Bude to jistě velký hudební zážitek.

Shilpa figuruje v aktuální sestavě doprovodné kapely Nicka Cavea (The Bad Seeds), Nick Cave o ní řekl: „Shilpa Ray je jedním z největších fenoménů, které jsem zaznamenal za dlouhou dobu. Prorokuji ji velkou budoucnost!". Se svojí vlastní kapelou mu předskakovala i na posledních dvou turné. Koncertovala také s Patti Smith a Acid Mothers Temple. Do Evropy na podzim přijíždí Shilpa Ray se svojí kapelou a novým albem  Last Year’s Savage , které právě vyšlo.

KD Dobříš, společenský sál, pátek 20. listopadu od 20.30 hod. Vstupné: předprodej 180,- Kč; na místě 210,- Kč. Předprodej vstupenek od 2.11. v Trafice u Davida, Mírové nám., Dobříš. Rezervace vstupenek pro zájemce, kteří nejsou z Dobříše na tel.: 318521302.

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru