Sraz veteránů Brandýs

Sever
Brandýs n. Labem
28.05.2016 - 10:00

Brandýský zámek zažije „Sraz veteránů“

 

„Technický“ zážitek čeká na každého, kdo vyrazí 28. května 2016 na zámek v Brandýse nad Labem. Od 10 hodin se v zámecké zahradě zámku koná sraz sběratelů a milovníků historických automobilů a motocyklů pro širokou veřejnost pod názvem „ Sraz veteránů na brandýském zámku“.

Vystaveny budou nejlegendárnější motocykly značky Harley Davidson, JAWA, ČEZ, PRAGA a další. Automobilové veterány budou reprezentovat značky Škoda, Simca, Chevrolet, Renault, Žiguli a další známé i „retro“ legendy. Po celou dobu setkání bude probíhat soutěž o nejkrásnější vystavený technický kousek.

Návštěvníky čeká také doprovodný pódiový program. Setkání zpříjemní reprodukovaná i živá hudba, odpoledne dojde také na program pro děti. Samozřejmostí budou stánky s občerstvením. Celou akci bude moderovat Jiří Pomeje.

Vážení čtenáři, pokud máte doma v garáži uschovaný nějaký pěkný veteránský kousek, neváhejte kontaktovat pořadatele na e-mail veteranibrandys@gmail.com. A těšíme se na setkání!

Pořadatelé akce: Caravan Plus s.r.o. ve spolupráci s městem Brandýs nad Labem- Stará Boleslav a agenturou Marek Huber- umělecká agentura.

www.brandyszamek.cz/

POINT (14.6619969 50.1861813)

Zdraví

Hobby