FOTOREPORT: Jak to chodí v útulku

Pancho také čeká na páníčka!
Zuzana Zelenková
Zobrazit fotogalerii (9)
Pancho také čeká na páníčka!

Kralupský útulek Lesan je plný pejsků, kteří hledají nové páníčky. Vydala jsem se ho prozkoumat na vlastní kůži.

reklama

Útulek Lesan v Kralupech nad Vltavou zachraňuje psí kamarády už skoro 20 let. Pro místní vedoucí Moniku Kolkovou je to velké poslání. Denně vstávat k partě psů je pořádně náročné. Žádné svátky, ani víkendy očekávat nemůžete. Odměnou jsou ale šťastné psí oči těch, kteří najdou nového pána.

V minulosti jsme psali například o Šmudlovi, nebo Panchovi. Šmudla k novému páníčkovi půjde, ale co temperamentní Pancho, který je v útulku už půl roku? Pro toho se zatím nový páníček nenašel a přitom na něj tolik čeká!

 

Pejsci se tady mají dobře, někteří bydlí ve venkovních kotcích, jiní obývají vnitřek budovy. Všichni mají stejně dobrou péči a nestrádají. Bývá jich tady až dvacet pět. Speciálním obyvatelem útulku je kocour, který se sem nastěhoval a už nechtěl odejít.

 

 

Všude je čisto a panuje příjemná atmosféra.

Na co se můžete těšit dál? V pátek uvidíte například video-reportáž přímo z místa, příští týden vám zprostředkujeme rozhovor s ředitelkou kralupského útulku Monikou Kolkovou. 

reklama
#útulek #psi

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

reklama
Máte zajímavou informaci? Chcete spolupracovat?
Kontaktujte šéfredaktora Martina Chalupu: chalupa@ctidoma.cz

© Centa, a.s.
Jakékoli použití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího užití a zpřístupňování textových či obrazových materiálů bez písemného souhlasu společnosti Centa,a.s. je zakázáno. Čtenář svým přihlášením do jakékoli soutěže na našem webu dává souhlas s tím, že v případě, že se stane výhercem této soutěže, může být jeho jméno na webu publikováno. Centa, a.s. využívala licenci ČTK a využívá fotografie z Depositphotos.