Velká paráda: Podívejte se na letecké fotografie z Mělnicka, které se fakt povedly

Mrkněte se na další úžasné snímky
Zobrazit fotogalerii (15)
  |  

Jestli jste milovníci létání, tohle nemůžete vynechat. Unikátní pohledy na region Mělnicka však zřejmě ocení úplně všichni. Přesně to nabízí výstava leteckých fotografií, která se koná v Kulturním domě Vltava v Kralupech nad Vltavou. Akce probíhá do konce roku v rámci nově chystané knihy Mělnicko z nebe a vstup je zdarma.

Na Mělnicku nalezneme celou řadu významných kulturních památek, ale i přírodních krás. Dvě největší řeky Labe a Vltava se spojují právě pod Mělníkem. Nyní se krásy Mělnicka ukážou díky leteckým fotografiím zcela nově unikátním pohledem shora.

"Návštěvnici tak uvidí centrum Mělníka, soutok Vltavy a Labe, hrad Kokořín, Kralupy nad Vltavou, zámek Nelahozeves, Dolany nad Vltavou, Veltrusy a další místa. Na výstavu jsou srdečně zváni všichni, kteří mají rádi své okolí a rádi by si jej prohlédli z jiného úhlu," říká Blanka Imramovská, obchodní ředitelka vydavatelství, které zmíněnou knihu chystá.

Výstava se koná v Kralupech nad Vltavou v kulturním domě Vltava, je otevřena od pondělí do pátku od 15:30 do 20:00 a o víkendu od 13:30 do 20:00. Nainstalována byla 25. října a návštěvníci mají možnost si ji prohlédnout do konce tohoto roku.