V seriálu Jedna rodina čeká puberťáky těhotenství. Ve skutečném životě by to herci řešili jinak

Martinu s Dominikem překvapí pozitivní těhotenský test
Zobrazit fotogalerii (16)
  |   zajímavost

Petra z Jedné rodiny se celou dobu snaží své dceři Martině zakázat, aby spala v maringotce a užívala si vášnivé noci s přítelem Dominikem. Má k tomu své důvody – chce, aby její dcera dostudovala, byla pod dohledem a netropila hlouposti. I tady se ukáže, že rodiče všemu nakonec nezabrání. Martina se vrátí domů těhotná! Bude to prostor pro výčitky vůči Filipovi, který odjel vydělávat peníze do zahraničí?

V prvních pár dílech po letní pauze se zdálo, že už se snad v Jedné rodině nebude dít nic zajímavého! Petra se snaží rozjet svůj byznys s marmeládami, Johan falšuje omluvenky, aby mohl tančit, a Martina se pořád snaží, aby ji rodiče nebrali jako malé dítě. Její sen o vojenské škole ale dostane pěkně na frak. S Dominikem se budou muset rozhodnout, zda miminko, se kterým nepočítali, vychovají společně – a co bude dál.

Rodiče budou nadšení

„Překvapilo mě, jak zareagovali moji seriáloví rodiče. Myslím si, že v normálním životě by u čerstvě osmnáctileté holky rodiče asi nebyli úplně nadšení. Ale tady to bude jinak. Jejich postoj Martinu nakonec i trošku štve, protože by se ráda rozhodla bez toho, aby na ni někdo tlačil,“ naznačuje herečka Denisa Biskupová. „Co se týče Fraňkových, tak jsou s tím vlastně asi taky docela v pohodě. Vesměs je to všude poměrně pozitivně přijímaná zpráva,“ dodává Adam Mišík. A to jsou velké změny! Zatím ani jedna z rodin nechtěla, aby se v maringotce scházeli, natož tam přespávali. Zdá se ale, že osud tyto dva mlaďochy spojí už navždy.

Ale jak se k tomu vlastně postaví Martina s Dominikem, kteří měli zatím úplně jiné životní plány? „Martina maturuje, má hodně učení a zpočátku úplně není moment, kdy by se o tom mohli společně v klidu pobavit. Pořád to odkládají, jenže tohle není úplně věc, která by se dala odkládat do nekonečna. Takže v tom je trochu ta potíž. Martina před rozhodnutím trochu utíká, a Dominik se naopak bojí, že nebude součástí jejího rozhodnutí,“ dodává Mišík.

Herci se na miminko ještě necítí

Na to, že by měli představitelé postav z Jedné rodiny už sami miminko, ani nepomýšlí. Oba dva mají sice své stálé partnery a jsou starší než jejich postavy, i tak na to ale není vhodná doba. „Určitě na tom není nic špatného, ale není teď na to úplně jednoduchá doba. A když má mít člověk dítě, tak pro něj chce samozřejmě to nejlepší,“ říká Mišík, který žije s modelkou Natálií Jiráskovou, dcerou moderátorky Ivy Kubelkové. 

Kdyby za nimi přišlo jejich čerstvě plnoleté dítě, že se stává rodičem, byli by ale shovívaví. „Já bych to určitě nechala na tom dítěti. Chtěla bych, aby vědělo, že má mou podporu, ať se rozhodne pro cokoliv,“ říká Denisa vřele. Mišík přemýšlí hlavně prakticky. „Asi by to hodně záleželo na tom, jak by vypadal stav mého bankovního konta, protože mám pocit, že v tuhle chvíli padá velká část zodpovědnosti právě na ty budoucí prarodiče. V tomto směru jsem asi hodně pragmatický. Zkrátka bych si chtěl být jistý, že to jako rodina finančně zvládneme,“ dodává Adam.

A co bude dál? 

Seriál čeká také několik nových postav. Divákům už se představila Erika Stárková, která pomůže Petře rozjet její byznys, ačkoliv chvíli se bude zdát, že snad zkrachuje. Představí se také Sara Sandeva jako zdravotní sestřička Bára a nový doktor, kterého ztvární Cyril Dobrý. „I když je o nějaký ten rok mladší než Klára, velmi brzy to mezi nimi začne jiskřit,“ prozradil kreativní producent Lukáš Borovička.

Zajímavá dějová linka čeká také Filipa a Noriku. Ten odjel do zahraničí vydělat peníze na nový dům, Norika se doma ale začíná nudit. Ustojí tohle jejich vztah? Mladá maminka stále více tíhne k mejdanům s kamarádkami – a lehce by mohla potkat nějakého toho nového nápadníka. Jak se říká, sejde z očí, sejde z mysli...

Zdroj: redakce, TV Nova, VOYO, Instagram

KAM DÁL: Policie Modrava je jen šumavská pohádka. Do kriminálky má daleko.