Gita z Ordinace se na dovolené zamilovala! Svou lásku nemohla herečka Šinkorová na ostrově nechat

Daniela Šinkorová se na dovolené na Sardinii zamilovala do místního potulného pejska
Zobrazit fotogalerii (4)
 

Někdo si vozí z dovolené mušle, jiný spálená záda, herečka ze slavného seriálu Ordinace v Růžové zahradě Daniela Šinkorová si na Sardinii našla lásku. Do Česka ji ještě dovézt nemůže, ale stačí zařídit pár posledních formalit a hnědá fenečka potulného pejska se stane právoplatnou občankou menší obce nedaleko Prahy. 

Prázdniny na ostrově Sardinie si představitelka gynekoložky Gity v dnes již kultovním televizním seriálu Daniela Šinkorová užívala jen pár dní. Přesto se tam stihla zamilovat do roztomilé střapaté psí holčičky, s níž se seznámila v místní restauraci.

Láska díky blechám

Již s prvním randěním s místním opuštěným pejskem se Daniela svěřila na svém instagramu a popsala jej velmi barvitě: „Je to krásný, zatím krátký a intenzivní…příběh. Tahle krasavice byla opuštěná, bezprizorní návštěvnice restaurace, ve které jsem štamgastem….přišla vždycky večer, žebrala od hostů z talířů, pak unavená po celým dnu blouděn (nevím kudy) usnula….Majitelé restaurace ji nechali se u nich vyspat. Ráno zmizela. Velký problém byl, že milovala mazlení. Okamžitě se otočila na záda a poskytla bříško k drbání každému, kdo byl ochotný….A já si jednoho večera všimla, jak má to bříško zamořené blechami... Tak jsem si řekla, že ji zkusím alespoň trochu vylepšit život tím, že ji vykoupu, zbavím blech a koupím ji obojek, který bude veškerý hmyz odpuzovat. A dám ji najíst. No…pouze tohle jsem udělala, nic dalšího jsem nečekala (neznalá chování opuštěných pejsků). Ovšem-ona-MIMI-se okamžitě poté stala mou nedílnou součástí. Nehne se ode mne ani na krok. A já teď nevím, co dělat... Tak silnou vazbu (vděčnost) jsem nečekala…“

 

Herečka se zcela nečekaně dostala do spárů psí lásky a v počátku si nebyla moc jistá, jak s ní naložit. Slavný citát z knihy Malý princ, kterým doplnila fotku ležící Mimi u jejích nohou, však už napovídal, že si psí holčička našla novou paničku. „Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal.“ Příspěvek okamžitě začali komentovat mnozí z necelých 23 tisíc sledujících, a jednohlasně Danielu povzbuzovali v jejích dalších krocích. Ty nakonec vedly k rozhodnutí, že se Mimi stane další členkou rodiny, a i když to nebude vůbec jednoduché, herečka si ji přiveze do Čech. Během sbližujících setkávání projevovala fenka české seriálové hvězdě vděčnost a zahrnovala ji takovou láskou, že se věci hýbaly mnohem rychleji, než si vůbec Daniela dokázala představit.

Čekání na cestu domů

Do Čech po týdnu plánovaného odpočinku na italském ostrově Daniela Šinkorová sice odcestovala domů bez Mimi, ale její příjezd už je jen otázkou několika dnů. Herečka tím uklidnila všechny, které osud osamělého pejska zaujal a zajímalo je, jak příběh bude pokračovat dál. „Mini příběh o MIMI... Strašně mne překvapilo, kolik z Vás zajímá příběh MIMI, pejska, kterého jsem našla opuštěného na Sardínii. Tak tedy: Nemám ji tady (v ČR) - zatím!!!, protože potřebuje zařídit pas, aby mohla cestovat do zahraničí. A to chvíli trvá - včetně povinného očkování, mikročipu pod kůží, absolvovala taky operaci ouška, ve kterým ji uvízla pichlavá rostlinka… a všechno má nějakou časovou posloupnost… teď už tohle všechno je a čekám na vystavení pasu. A na Sardínii se pro ní vrátím... Je to přece MIMI SCINKOROVA! Teď je v dobrých rukou, s naším kamarádem, který má sám doma dva pejsky a MIMI ho má ráda. Spí v exkluzivní boudě, na terase, která je jen její a je tam úplně v bezpečí. Domů pocestuje autem a lodí-nechtěla jsem ji nechat do letadla uspávat...“

 

Pokud tento krásný příběh, který Daniela napsala svým otevřeným srdcem, dopadne podle představ, čeká na Mimi v novém domově nedaleko Prahy překvapení. Budou dvě a budou na ni mňoukat. Pejska doma zatím neměly a s Danielou sdílí mnohem delší čas než jednu krátkou dovolenou. Snad tedy nedojde na nečekanou komplikaci a nebudou mít hereččiny kočičky problém se o svou nejmilovanější paničku dělit s novým chlupáčem. 

KAM DÁL: České celebrity se nebojí rodit po 40. Co miminko udělalo s postavou Csákové, Krainové a dalších?