Verešová podprsenku nepotřebuje. A vypadá to fakt pěkně

Je dcerou univerzitního profesora RNDr. Ondreje Vereše a známé právničky, exekutorky a náměstkyně ministra spravedlnosti SR JUDr. Ester Verešové
Zobrazit fotogalerii (3)
 

Je vdaná za bohatého právníka Daniela Volopicha, má dvě krásné děti, prosadila se v modelingu. Andrea Verešová přitom i v jedenačtyřiceti letech stále má co nabídnout. Třeba ňadra, která jí může závidět kdejaká dvacítka. I když přírodě v tomto případě zřejmě pomohl plastický chirurg. Sama Verešová to ale nikdy přímo nepřiznala.

Pracovala pro značky jako Roberto Cavali, Alberta Ferreti, Channel či Armani. Fotila se slavnými fotografy jako Patric Demarchelier a Mario Testino. V roce 2007 se vdala a definitivně se usadila v České republice. Dnes má dceru Vanessu a syna Daniela Tobiase (zdroj wikipedia).

Tepláková souprava a bradavky na světě

Nejslavnější modelingová éra Andrey Verešové už je sice nejspíš pryč, ovšem i po čtyřicítce vypadá stále skvěle. Což také dává často a ráda najevo. Na druhou stranu, komu by to vadilo? Zejména pánové na její instagramový profil jistě zabrousí rádi. 

 

 

„Ve výběru oblečení je pro mě nejdůležitější pohodlí. Už nějakou dobu u mě proto vedou teplákové soupravy,“ napsala si k jednomu z příspěvků. A aby si pojistila, že se na fotky koukne co nejvíce lidí, jaksi si pod top "zapomněla" vzít podprsenku.

Taková obyčejná neděle...

V podání modelky je však například i jízda na kole nevšedním zážitkem, což dokázala v neděli. A je vlastně jedno, co si k fotce Verešová napíše. Uvidíme, jak bude vypadat za takových deset, patnáct let a jestli bude stále postovat podobné snímky.

 

 

KAM DÁL: Dáda Patrasová byla krásná, tyto fotky mluví za vše. Muži jí padali k nohám, rozhodovala se mezi dvěma.