Vilma Cibulková slaví narozeniny. Život jí zkomplikoval alkohol, pokus o sebevraždu a plastická operace

Vilma Cibulková už během studia na DAMU hostovala v Národním divadle
Zobrazit fotogalerii (3)
 

Když se Vilma Cibulková ohlédne za svým životem, určitě neuvidí procházku růžovým sadem. Čerstvě padesátiosmiletá herečka s charakteristickým hlasem a neústupnou povahou totiž zakusila nejednu hořkou pilulku. Jakými problémy si tato populární herečka musela projít? 

Vilma Cibulková často přitahovala komplikované vztahy. Zapletla se do románků se ženatými muži či žila s o 41 let starším hercem a režisérem Miroslavem Macháčkem. S posledním jmenovaným to rozhodně nedopadlo dobře. 

Alkohol a Bohnice

Právě jedna z největších kapacit herectví ji stáhla s sebou do nelehkého vztahu s alkoholem. Sám totiž před smrtí holdoval ve velkém a Vilma se k němu připojila natolik, že své problémy musela řešit i hospitalizací v Bohnicích, i protože se pokusila o sebevraždu podřezáním žil. K nelehkému osudu přispíval i nejeden potrat, který musela absolvovat. 

„Nad chlastem se nedá vyhrát, ale dá se s ním bojovat. Je to podle mě v první řadě otázka inteligence. Člověk si musí uvědomit, že mu s touhle diagnózou nikdo nepomůže, že se neléčí pro nikoho, ani pro rodiče nebo dítě, ale pro sebe,“  uvedla před několika lety pro časopis Téma.

Vztah s Etzlerem

Asi nejznámějším vztahem, který má Vilma Cibulková za sebou, trval deset let. Společně s hercem Miroslavem Etzlerem plánovali společnou budoucnost do konce života. Nevěra, která se stala tématem bulvárních médií, však vše zcela rozmetala na cucky a “ideální” pár musel jít od sebe. 

Herečka, která zahrála výraznou roli také ve filmu Pupendo, kde se pochlubila svými silikony, však zažívala i velké problémy s dcerou Šimonou, která propadla závislosti na drogách. 

Naštěstí však vše dopadlo dobře a dnes je podle jejích slov čistá. Vilma Cibulková si jako koníček oblíbila lezení po skalách, a proto si nechala plastikové implantáty z prsou zase nechat vyndat. Ve svých 58 letech je i po dlouhodobých problémech s alkoholem ve formě a vypadá mnohem lépe, než naznačuje datum v občanském průkazu. 

KAM DÁL: Od dětské hvězdy až do porna. Maitland Wardová hodnotí svých prvních 18 měsíců v branži

 


Životní styl

Hobby