Soutěžte s námi o knihu Hustej internet

Spoluautorky knihy Hustej internet Lucie Seifertová (vlevo) a Lenka Eckertová (vpravo).
 

Poučujeme své děti o tom, jak se mají chovat, když jdou na nákup. Mluvíte s nimi ale o tom, na co si dávat pozor, když zveřejňují své fotky na sociálních sítích, nebo si chatují s neznámým člověkem? Pokud ne, je kniha Hustej internet od expertky na kyberbezpečnost Lenky Eckertové ideální pro vás.

Chcete-li si přečíst tipy, rady a návody, jak komunikovat s předškolákem či teenagerem ohledně toho, co dělají na síti, máte právě teď šanci vyhrát knihu Hustej internet od Lenky Eckertové.

K tomu se stačí stát fanouškem stránky ČtiDoma.cz na Facebooku a poslat nám na adresu info@ctidoma.cz vtipnou historku o tom, co děláte pro to, aby vaše dítě netrávilo veškerý volný čas u počítače. Případně rady a tipy, co funguje a co nikoliv.

Vítěznou historku vyberou přímo čtenáři ČtiDoma.cz. Jednotlivé historky zveřejníme v soutěžním článku na portálu ČtiDoma.cz. Vyhraje historka s největším počtem hlasů v anketě. Soutěžní historky můžete zasílat až do 18. května do 18:00. Hlasování potrvá od 19. do 25. května 2016. Vítěz bude vyhlášen 26. května a informován o svojí výhře prostřednictvím e-mailu.

Stáhněte siVelikost
PDF icon pravidla_souteze_o_knihu_hustej_internet.pdf317.84 KB

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru