Vymožená pohledávka rozhodně nemusí být jen snem

Jak jsou na tom dnešní banky?
22.09.2020 - 08:16   |  Komerční sdělení

Dluhy a zase jen dluhy. Řešíme je poměrně často, ať už kvůli krátkodobým půjčkám, tak i díky tomu, že nám někdo nezaplatil, co měl. Máme doklady, faktury, smlouvy a e-mailovou korespondenci, tedy jinak řečeno, všechno by nám mělo hrát do karet.

Bohužel, realita je občas o něčem docela jiném a často čekáme na splacení dluhů tak dlouho, až přestaneme situaci řešit. Dlužník potom zvítězil, delší dobu se neozval a dělal takzvaně mrtvého brouka. Pokud ale dluh svěříte profesionálům, můžete se dočkat částky, se kterou jste se už dávno rozloučili. Proč to tedy nezkusit?

Taktiku nechte na specialistech, nečekejte zbytečně

Pokud jste se rozhodli k řešení, které vlastně ani řešením nebude – tedy čekat na den, kdy se dlužník rozhodne sám od sebe zaplatit svou pohledávku – děláte bohužel chybu. Možná, že se jeden z tisíce k takovému kroku odhodlá, ale lidé se v drtivé většině případů nedostanou k tomu, aby vás jakkoliv kontaktovali. Nechají dluh dluhem, budou počítat dopředu s tím, že se už neozvete. Proč potom, když už všechny další možnosti zklamou, nenechat prostor specialistům? Jak se dozvíme například také z epohledavky recenze, jde o proces v souladu s platnou legislativou a není důvod se obávat, že budete platit něco dopředu. Provize je možná až v případě, že dojde k úspěšnému vymožení pohledávky.

A jak jsou na tom dnešní banky? Jak nás informuje také mBank recenze, některé nedělají na trhu prakticky nic, jiné se zase snaží přitáhnout zájem nových klientů, kteří si rádi sjednají nějaký produkt. Více informací se dozvíte například v článku mBank založení účtu bonus, kde se můžete zajímavě inspirovat. I když prochází bankovní sektor ekonomickým útlumem, je zde stále prostor pro novinky, díky nimž se dost možná povede (relativně) spící finanční trh úspěšně rozpohybovat.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru