Uzavřené jsou silnice z Řevnic a Břežan

Hasiči budou pokračovat v úklidu od brzkých ranních hodin
  |  

Některé silnice, které včera nebyly sjízdné, už hasiči uvolnili, na jiných ještě budou probíhat čistící práce. Podívejte se, kterých se to týká.

Jet do práce vlakem nebo autobusem není v době výluk a zpoždění žádný med. Jízda autem může být za stávající situace ještě napínavější.

Na dnešek jsou hlášeny další  sněhové srážky. A přestože teploty nemají klesnout příliš pod bod mrazu, nebezpečí náledí trvá. Zvlášť v některých úsecích. Například na silnici 105 u Jílového u Prahy dopravní informace hlásí námrazy už nyní.

Poslední únorový den přinesl velké změny v počasí. Těžký sníh způsobil pády stromů a větví na několika silnicích ve Středočeském kraji. Přestože hasiči okamžitě zasáhli, stále ještě nejsou některé silnice průjezdné. 

Na Okresu Praha západ je již druhý den zavřená cesta z Břežan do Prahy přes Břežanské údolí (II/101 ) Dolní Břežany – Praha a silncie z Řevnic do Mníšku pod Brdy  (II/116). Do Prahy je proto lepší jet přes Černošice.


  •  

Silnice II/105  Jílové u Prahy – Kamenný přívoz  a III/1043  Zvole – Vrané nad Vltavou již hasiči překážky uklidili a jsou tedy průjezdné.

Co se týká D4, podle informací z Ministerstva dopravy je jako na potvoru zrovna od včerejšího rána uzavřen levý jízdní pruh dálnice z důvodu oprav.

Na Okresu Příbram je uzavřená silnice třetí třídy III/0046  v úseku Bohostice – Dolní Líšnice, důvodem je opět pád větví.    

Štastou cestu. 

Výluka mezi Prahou a Čerčany trvala skoro 21 hodin