Smíchovské nádraží se evakuovalo, anonym nahlásil bombu

 

Je to měsíc, co anonym hrozil uložením bomby na radnicích a nádražích po celé republice. Dnes večer policie přijala další hrozbu výbušninou, tentokrát na Smíchovském nádraží v Praze. Stanice se musela evakuovat a metro zde několik desítek minut nejezdilo. 

Zatím to vypadá, že tentokrát jde šlo o ojedinělou událost, nikde jinde zatím hrozba bombou ohlášena nebyla. "Ano, přijali jsme telefonát, který nahlásil umístění výbušného zařízení ve stanici metra B, konkrétně na Smíchovském nádraží. Jednotky okamžitě vyjely na místo a koordinovaly evakuaci cestujících a dalších osob," potvrdila mluvčí policie Iveta Martínková.

Na místo také dorazilo několik jednotek hasičů i sanitek, inkriminovanou stanici a nejbližší okolí prohlédávali pyrotechnici se speciálně cvičenými psy. Před měsícem se nakonec naštěstí žádná výbušnina nenašla a stejně tak tomu bylo i tentokrát. "Výsledek hledání byl negativní, celá akce tedy byla odvolána," dodala Martínková. Policie samozřejmě dále pátrá po osobě, která hrozbu ohlásila. 


Životní styl

Hobby