Policie prosí o pomoc: Poznáte tohoto muže?

Poznáte ho?
Zobrazit fotogalerii (3)
20.06.2017 - 10:48   |  

Příbramská policie zatím marně pátrá po muži, který nikdy předtím pohřešován nebyl. Zatím se předpokládá, že za jeho odchodem jsou velké finanční problémy, může však jít i o něco jiného.

Už od včerejška pátrají příbramští policisté po dvaapadesátiletém muži z Lokšan. Petr Straka byl naposledy viděn svou matkou přibližně před týdnem v Příbrami.

Muž nikdy předtím neměl tendenci k útěkům a odchodům. Za pravděpodobnou příčinu jeho odchodu se zatím považují jeho finanční problémy, může však jít i o něco jiného. "Podle našich informací by se muž mohl pohybovat v okolí Zvíkovského podhradí, Mirovic nebo Orlíku nad Vltavou. Jsou to místa, která vždy vyhledával k rybaření," vysvětluje tisková mluvčí policie Monika Schindlová. Na telefon se mu nikdo dovolat nemůže, je v současné době nedostupný. 

Petr Straka je silnější asi 185 centimetrů vysoké postavy a nosí delší, hnědočerné vlasy s copánkem. Jeho oči jsou hnědé a pěstuje si výrazný knír, takzvaného mrože. Na předloktí jeho levé ruky je tetování hada v barvě zelené, červené a černé. To, co měl na sobě, není zatím jasné, ale nejčastěji nosil maskáčový komplet, barevné tenisky a kšiltovku. Pokud muže potkáte, policie prosí, abyste o tom informovali na kterémkoliv oddělení policie nebo zavolali na bezplatnou linku 185 nebo přímo na telefon 974 879 313 (268).


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru