Dara Rolins se dala na aerobic. V úboru zařízlém do zadečku ukázala možná víc, než sama chtěla

Už v devíti letech vydala první Rolins desku, které se prodalo 250 tisíc kusů
Zobrazit fotogalerii (3)
 

Téhle kočce že táhne na padesátku? Tomu se snad ani nechce věřit. Dara Rolins vypadá stále úžasně a nic na tom nezměnil ani odvážný retro outfit, který si navlékla na domácí cvičení aerobicu. Ano, slyšíte dobře - aerobic! Ale když to přijde, prostě to musí ven.

Už více než rok Česká republika bojuje s pandemií koronaviru, mírnější restriktivní opatření střídají přísnější, několik měsíců jsme prožili v lockdownu doslova zavřeni doma. Není se čemu divit, že mnoha lidem více či méně "hrabe". 

Vytancovat a vykřičet

Stres a nahromaděná energie se dají odbourat mnoha způsoby. Ten, který zvolila Dara Rolins, je bezesporu jedním z nejúčinnějších. Zacvičit si je skvělé pro tělo i duši. „Potřebovala jsem se vytancovat, vykřičet...tzv. vyskočit z kůže,“ píše Dara Rolins na svém instagramovém profilu.

Zvolila k tomu sice styl populární před nějakými dvaceti lety, ale to vůbec nevadí! "Cvičme v rytme" v jejím podání nemá chybu. Málokdo by asi uvěřil, že téhle babě už bude příští rok  padesát. 

 

 

Udělala to schválně?

A kdo by se sexy postavičkou nepochlubil, že? Dara možná dokonce ukázala víc, než sama chtěla. Cvičební úbor se jí totiž tak trochu ohrnul a odhalil zpěvaččin zadeček. Nebo to byl chytrý tah, jak ještě více upoutat zraky fanoušků?

V každém případě se to povedlo. Když bude víc takových příspěvků, asi se nikdo zlobit nebude. Maximálně závidět... protože je opravdu co.

KAM DÁL: Angeliku měl hrát někdo úplně jiný. Premiéra slavné markýzy andělů se odehrála ve slavném Moulin Rouge.


Životní styl

Zdraví

Hobby