Jeden z nejhorších vrahů všech dob. Nosferatu děsil zmutovanými končetinami, poháněla ho zvláštní posedlost

Nosferatu se mu přezdívalo, protože jeho ruce vypadaly stejně jako ruce stejnojmenného upíra
 

Svým odporným zjevem připomínal upíra Nosferatu, jeho ruce totiž vypadaly jako kostnaté pařáty. Jeden z nejzvrácenějších sériových vrahů s vzezřením, které odpuzovalo. Podivná posedlost ho provázela už od dospívání, usvědčila ho s ní spojená sbírka, ze které jde mráz po zádech.

Roku 1988 rodiče v Tokiu obdrželi podivnou krabici, která jim tím nejkrutějším způsobem vzala naději, že jejich dcera je ještě naživu. Několik měsíců před obdržením balíčku, ze kterého mrazí, byla Mari unesena z domu své kamarádky. Pátralo po ní hned několik policejních týmů, ale stopa žádná.

Terorizoval rodiny obětí

Když rodiče krabici otevřeli, našli v ní nádobu naplněnou popelem a vzkaz, kde bylo napsáno, že se jedná o jejich zpopelněnou dceru. Vedle nádoby se povalovaly zuby oběti a fotografie, na které bylo zachyceno oblečení, které na sobě holčička měla v den, kdy se ztratila.

Co se s jejich dcerou stalo, se dozvědeli až v moment, kdy policie násilníka vypátrala a odvedla do vazby.

Tsutomu Miyazaki byl zvrácený samotář, který dívku unesl a uškrtil a nechal ji v kopcích. Poté se na místo činu vrátil a snažil se její tělo zlikvidovat. Její ostatky byly nalezeny u něj ve skříni.

Hrůza, kterou musela Mari a jeho ostatní oběti zažít, musela být ještě mnohonásobně větší kvůli jeho vrozené vadě. Tsutomu měl totiž abnormálně dlouhé kostnaté ruce a nemohl jimi pohybovat od zápěstí nahoru.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by (@servus_omni_malo)

Díky této vrozené vadě, která jako by ukazovala to, co se skrývalo uvnitř jeho mysli i navenek, si vysloužil mnohé přezdívky. Jednou z nich byla i "upír" nebo také "Nosferatu".

Zvrácené dětství

Miyazakiho ve škole spolužáci šikanovali, neměl žádné kamarády a většinu svého volného času trávil se svým dědečkem.

V dospívání prý rostla jeho obsese anime, tedy japonskými animacemovanými pohádkami, těmi nejbrutálnějšími horory a pornografií.

Problémy s jeho chováním u něj nastaly už v útlém věku. Jedním z prvních incidentů bylo špehování jeho sestry při sprchování, přičemž ho přistihla jeho matka.

Mari nebyla jedinou Nosferatovou obětí roku 1988. Stejný rok zavraždil další dvě malé dívky, sedmiletou Masami Yoshizawu a čtyřletou Eriku Nambu.

V ten moment si policie uvědomila, že se jedná o sériového vraha. Rodiče obou dalších dívek byli nuceni čelit podobným děsivým vzkazům jako rodiče Mari. Tentokrát vrah ale přidal i anonymní telefonáty.

Další dívku zabil dne 6. června 1989, nalákal ji k sobě do auta a její ostatky si ponechal u sebe ve skříni, podobně jako v případě jeho první oběti.

Dopaden byl až o šest týdnů později, těsně předtím, než vzal život pátému dítěti. Policie u něj našla 5 763 hororových videí a vidozáznamů, kterými zdokumentoval své nelidské činy.

Dne 17. června 2008 byl odsouzen k trestu smrti.

Zdroj: Daily Star

KAM DÁL: Mozart: Geniální hudební skladatel a jeho bujaré večírky v pražských hospodách.


Zdraví

Hobby