Den Středočeského kraje v krajských muzeích a galeriích - se slevou i zdarma

Den Středočeského kraje nabízí spoustu možností!
https://www.facebook.com/stredoceska.kultura
Den Středočeského kraje nabízí spoustu možností!

Dnešní den 28. října je tradičně i Dnem Středočeského kraje. Takže pokud se vám nechce slavit vznik samostatného československého státu, můžete zajít raději za kulturou do muzea či galerie.

reklama

Středočeská krajská muzea a galerie nabízejí pestrý kulturní program, navíc za snížené či jen symbolické vstupné!

Bohatý program za snížené vstupné je na mladoboleslavském hradě, ale také v Leteckém muzeu Metoděje Vlacha (tam si můžete užít epozici Historie letectví). V Muzeu Benátky nad Jizerou jsou rovněž zpřístupněny stálé expozice. Užijete si i výstavu o klasické stavebnici Merkur. Podbezdězí na zámku v Bělé pod Bezdězem nabízí výstavy o první světové válce, ale zamilujete se tam i do výstavy stovky „angličáků“ ze soukromé sbírky. Výjimečně bude v tento den zpřístupněna barokní roubená fara v Dolní Krupé, která prochází zásadní rekonstrukcí. 

Zkrátka a dobře je dnes výjimečně otevřeno, případně zpřístupněno zdarma či se slevou množství muzeí, galerií a vy si to rozhodně nenechte ujít!

 

reklama
#kultura #stát #Den Středočeského kraje #galerie #kam s dětmi #zdarma #sleva #muzea #kam vyrazit

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

reklama
Máte zajímavou informaci? Chcete spolupracovat?
Kontaktujte šéfredaktora Martina Chalupu: chalupa@ctidoma.cz

© Centa, a.s.
Jakékoli použití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího užití a zpřístupňování textových či obrazových materiálů bez písemného souhlasu společnosti Centa,a.s. je zakázáno. Čtenář svým přihlášením do jakékoli soutěže na našem webu dává souhlas s tím, že v případě, že se stane výhercem této soutěže, může být jeho jméno na webu publikováno. Centa, a.s. využívala licenci ČTK a využívá fotografie z Depositphotos.